7 مدل پارکت لمینت در سال 2024

پارکت لمینت طرح جدید

7 مدل پارکت لمینت در سال 2024

پارکت لمینت طرح جدید
پارکت لمینت طرح جدید

اگر خانه یا آپارتمان خود را بازسازی می کنید، کفپوش لمینت یا پارکت لمینت یکی از بهترین موادی است که می توانید انتخاب کنید. نه تنها بسیار مقرون به صرفه است، بلکه می توان آن را برای مطابقت با ترجیحات و خانه شما کاملاً سفارشی کرد.

همانطور که گفته شد، انتخاب کفپوش لمینتی که امروزی تازه، مدرن و شیک باشد بسیار مهم است. و در عین حال در خرید پارکت لمینت موثر است

برای خرید پارکت لمینت و اطلاع از پارکت لمینت قیمت کلیک کنید

پیشنهاد مقاله: انواع پارکت لمینت + انتخاب رنگ

پارکت لمینت طرح چوب
پارکت لمینت طرح چوب

در زیر قصد داریم پنج ترند اصلی پارکت لمینت قیمت را با مثال بررسی کنیم. این روندها هم با زیبایی شناسی و هم با عملکرد پارکت لمینت شما مرتبط است.

هر یک از این ایده های کفپوش به پارکت لمینت شما کمک می کند تا جذاب و تازه به نظر برسد و در عین حال کاربردی و موثر نیز باشد.
بیا یک نگاهی بیندازیم!

پیشنهاد مقاله: بهترین و مناسب ترین پارکت لمینت برای محیط کار چه ویژگی هایی دارد؟

7 ترند برتر کفپوش لمینت در سال 2024

1. کفپوش لمینت طرح چوب

مدل شماره یک پارکت لمینت امسال، پارکت لمینت چوبی است. کفپوش لمینت چوبی یا پارکت لمینت چوبی مورد علاقه ما ایرانیان است زیرا بسیار جذاب، بادوام و مقرون به صرفه است.

به نظر می رسد به اندازه کفپوش های چوبی سنتی جذاب است، اما قیمت آن به هیچ وجه گران نیست.

برای خرید پارکت لمینت و اطلاع از پارکت لمینت قیمت کلیک کنید

پیشنهاد مقاله: بهترین زمان برای واکس پارکت لمینت هر چند وقت یک‌ بار است ؟

پارکت لمینت طرح چوب سنتی
پارکت لمینت طرح چوب سنتی

نکته مهم در مورد پارکت چوبی این است که از مد نمی افتد. همانطور که می دانید، بافت ها و طرح های چوب برای سال ها مد بوده اند. با انتخاب کفپوش لمینت طرج چوب یا پارکت لمینت طرح چوب، یک نوع کفپوش دارید که مدرن و تازه به نظر می رسد، اما پیر نمی شود.

گزینه های بی پایانی از پارکت لمینت طرح چوب یا کفپوش های لمینت چوبی وجود دارد.

شاید شما با ظاهر بلوط یا افرا را ترجیح دهید، باید بتوانید کفپوش لمینتی را پیدا کنید که دقیقاً ظاهر چوب طبیعی را که می خواهید داشته باشد.

پیشنهاد مقاله: روغن کاری پارکت لمینت چه مزایایی دارد ؟

پارکت لمینت طرح چوب افرا
پارکت لمینت طرح چوب افرا
2. کفپوش لمینت یا پارکت لمینت با ابعاد عریض

یکی دیگر از مدل های محبوب پارکت لمینت، کفپوش لمینت با ابعاد عریض است. کفپوش لمینت یا پارکت لمینت با طول عریض نوع خاصی از کفپوش لمینت است که شبیه کفپوش های چوبی طبیعی است.

تفاوت اصلی این است که تک تک تخته ها پهن و درشت به نظر می رسند.
این نگاه گسترده در حال حاضر خشن و بسیار پیشرو در طراحی داخلی است. به عبارت دیگر، انتخاب کفپوش لمینت چوبی با طرحی بسیار قدیمی است،

اما انتخاب طرح تخته ای پهن پارکت لمینت را نیز مدرن جلوه می دهد. با انتخاب پارکت لمینت با طرح چوبی تخته ای پهن، کف شما می تواند هم قدیمی و هم مدرن به نظر برسد.

پیشنهاد مقاله: همه چیز درباره آسیب زدن موریانه به پارکت لمینت

پارکت لمینت طرح چوب بلند
پارکت لمینت طرح چوب

پارکت لمینت با روکش وینیل و لابه براق کننده های گلس
پارکت لمینت با روکش وینیل شاه بلوطی طرح چوب طبیعی دست ساز
پارکت لمینت با روکش وینیل و دارای امباس

3. کفپوش لمینت رنگ روشن

راه دیگر برای مدرن جلوه دادن پارکت لمینت، انتخاب رنگ های روشن به طور خاص است. پارکت لمینت رنگ روشن در حال حاضر مورد علاقه است زیرا کلاسیک به نظر می رسد اما هنوز یک پیچ و تاب مدرن ارائه می دهد.

رنگ روشن چوب مورد علاقه است زیرا اتاق را روشن می کند و تمیز به نظر می رسد.
خوبی پارکت لمینت با طرح چوب این است که تقریباً با هر اتاقی مطابقت دارد. چه در آشپزخانه، حمام، اتاق خواب، سالن استراحت یا اتاق بازی خود به کفپوش لمینت نیاز داشته باشید،
کفپوش چوبی لمینت سبک یا پارکت لمینت با طرح چوب راه حلی است که با همه چیز مطابقت دارد.
شما می توانید کفپوش پارکت لمینت سبک را با هر طرح رنگی مطابقت دهید. با رنگ‌های روشن، طبیعی و تیره خوب به نظر می‌رسد، اگرچه بیشتر مردم ترجیح می‌دهند کفپوش لمینت روشن را با رنگ‌های روشن برای ظاهری مطبوع هماهنگ کنند.

پیشنهاد مقاله: راهنمای تمیز کردن پارکت لمینت

پارکت لمینت طرح چوب روشن
پارکت لمینت طرح چوب روشن

طرح چوب بلوط رنگ آمیزی شده روشن و خاکستری بیشتر طرفدار دارد

4. کفپوش لمینت مقاوم در برابر آب و ضد آب

علاوه بر انتخاب کفپوش لمینت که ظاهری جذاب و مدرن دارد، می خواهید کفپوش نیز کاربردی باشد. یکی از روکش هایی که در حال حاضر محبوبیت خاصی دارد، کفپوش های ضد آب و ضد آب است.

بدیهی است که مردم کفپوش ضد آب را دوست دارند زیرا به افزایش طول عمر زمین کمک می کند.
در عین حال، کفپوش لمینت مقاوم در برابر آب و ضد آب، تفاوتی با پارکت لمینت سنتی ندارد. اگر این ایده های کفپوش لمینت ضد آب را با تصاویر دیگر مقایسه کنید، نمی توانید تفاوت بین این دو را تشخیص دهید.

بنابراین، کفپوش لمینت مقاوم در برابر آب و ضد آب، این مزیت را دارد که ظاهری جذاب، مدرن و براق داشته باشد و در عین حال فوق العاده کاربردی و ماندگار باشد.

پارکت لمینت با نصب
پارکت لمینت با نصب
5. کفپوش لمینت مناسب برای حیوانات خانگی و کودکان

درست مانند پارکت لمینت ضدآب بالا، کفپوش لمینت مناسب برای حیوانات خانگی و کودکان راه خوبی است. این بسیار کاربردی است و طول عمر کف شما را افزایش می دهد، حتی اگر افرادی مانند کودکان شلوغ کار را با کفش ها کثیف و حیوانات خانگی تربیت نشده را با پنجه های کثیف ببیند.

بار دیگر، این ایده کفپوش هیچ تفاوتی با کفپوش لمینت معمولی ندارد. هنوز هم بسیار جذاب و زیبا به نظر می رسد، اما بسیار بادوام است زیرا دارای خواص ضد خش و ضد آب است. نیازی به گفتن نیست که اگر حیوانات خانگی و بچه دارید، این مدل پارکت لمینت ایده خوبی است.

پارکت لمینت طرح روشن
پارکت لمینت طرح روشن
چه رنگی از کفپوش لمینت محبوب تر است؟

در حال حاضر، محبوب ترین کفپوش های پارکت لمینت دارای پوشش های چوبی و رنگ های روشن هستند. روکش های چوبی بسیار طبیعی به نظر می رسند و خانه شما را بسیار گران تر از آنچه ممکن است نشان می دهند. ظاهر چوب سخت باعث می شود که کفپوش لمینت نیز شیک بماند.
صرف نظر از اینکه یک روکش طرح چوب یا پوشش دیگری را انتخاب می کنید، می خواهید یک پارکت لمینت سبک را انتخاب کنید. رنگ های سفید، مایل به سفید و خاکستری روشن محبوب ترین رنگ ها در حال حاضر هستند.

این رنگ‌ها مد روز به نظر می‌رسند، اما همچنان هوای طراوت و تمیزی را ارائه می‌دهند.

اگر در نهایت از طرح چوب استفاده می‌کنید، چوب‌های با رنگ روشن مانند طرح درخت چوب افرای آمریکایی، بلوط سفید یا راش سفید را انتخاب کنید. یک کفپوش لمینت ساده خاکستری روشن ممکن است بهترین باشد اگر نمی خواهید روکش چوبی سخت داشته باشید اما همچنان می خواهید رنگی روشن داشته باشید.

پارکت لمینت رنگ روشن
پارکت لمینت رنگ روشن
نتیجه نهایی

اگر در خانه خود پارکت لمینت تهیه می کنید، پارکت لمینت را انتخاب کنید که مد روز، جذاب و بادوام باشد. خوشبختانه، مدل های امسال انتخاب کفپوش لمینت را آسان کرده است که هم جذاب و هم ماندگار باشد.

توصیه می کنیم کفپوش لمینت با روکش های طرح چوب را انتخاب کنید که در برابر آب و ضد خش نیز مقاوم است. به خصوص اگر حیوانات خانگی و بچه دارید، باید لمینت ضد آب و ضد خش را در نظر بگیرید. برای اطمینان از اینکه کفپوش های شما تا حد ممکن شیک به نظر می رسند، رنگ های روشن و تخته های پهن را انتخاب کنید.
امیدواریم این مقاله که توسط طرح معماری ایوان ارائه شد برای تصمیم گیری در مورد نحوه تزئین خانه خود با شیک ترین ایده های پارکت لمینت سال مفید باشد.

 

 

امتیاز دهید

۱ thoughts on “7 مدل پارکت لمینت در سال 2024

  1. اشتراک ها: نحوه نصب کفپوش لمینت | فروشگاه ایوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *