خدمات ایوان


Card image cap

طراحی ویلا

شرکت طرح معماری ایوان از معماران با سابقه در خشان در بخش های طراحی معماری، محوطه سازی ، سازه ،گروه مدیریت پروژه، گروه پیمانکاری و در نهایت طراحی و ساخت ویلا بهره برده و مفتخر است که دانش و تجربه خود را در اختیار کارفرمایان محترم بگذارد.

Card image cap

طراحی رستوران

طراحی سر در اصلی رستوان در شرکت طرح معماری ایوان، به گونه ایی انجام می‌شود که تصویری به یادماندنی  در ذهن مشتریان ایجاد کند و با سایر رستورانهای رقیب نیز تفاوت زیادی ایجاد شود.

Card image cap

طراحی ساختمان

طراحی مسکونی در شرکت طرح معماری ایوان به گونه‌ایی پیش می‌رود که تمامی مراحل و امکانات یک زمین از همان ابتدا در نظر گرفته می‌شوند و برنامه‌ریزی های دقیق برای نمود هرچه بهتر امکانات انجام می‌شود.

Card image cap

بازسازی ساختمان

بازسازی نیاز به یک تیم اجرایی در همه زمینه ها اعم از تاسیسات آب و فاضلاب ،برق ،بنایی و اجرایی که طیف گسترده ای هستند را شامل می شود. علاوه بر این، برای رسیدن به بهترین سازمان دهی و کیفیت فضایی نیاز به این هست تا از یک تیم طراحی مجرب کمک گرفته شود تا نگرانی بابت طراحی و بازسازی ساختمان‌مان نداشته باشیم .

Card image cap

طراحی ویلا ایرانی

طراحی ویلا ایرانی-سنتی مورد پسند افرادیست که به سنت و فرهنگهای اصیل ایران علاقه مند هستند. با مشاهده نمونه طراحیها و نمونه های اجرایی ویلا ایرانی میتوانید با آرامش خاطر بیشتری، شرکت طرح معماری ایوان را برای انجام امر طراحی ویلا انتخاب کنید.

Card image cap

طراحی ویلا مدرن

بررسی نمونه طراحی‌های سه بعدی و نمونه‌های اجرایی طراحی ویلا مدرن شرکت طرح معماری ایوان به شما کمک می‌کند تا شما با آسودگی خیال بیشتری بتوانید سبک مورد علاقه‌تان برای طراحی ویلا را انتخاب کنید.

Card image cap

طراحی ویلا کلاسیک

شرکت طرح معماری ایوان با بیست سال سابقه درخشان در زمینه طراحی ویلا آماده دریافت تمامی سفارش‌ها در زمینه ساخت ویلا کلاسیک است. شما کارفرمای عزیز میتوانید از همان ابتدا تا انتهای سفارش ساخت ویلا سلیقه شخصی خودتان را نیز در بنای سفارشی‌تان دخیل کنید.

Card image cap

طراحی کافی شاپ

با بررسی طراحی‌ها و نمونه‌های اجرایی کافی شاپ می توانید با خیالی آسوده سبک مورد علاقه خود را انتخاب کنید و با طراحان معماری شرکت ایوان برای دریافت خدمات مشاوره رایگان در تماس باشید .

Card image cap

طراحی باغ رستوران

مشاهده نمونه طراحی‌های باغ رستوران و باغچه رستوران شرکت طرح معماری ایوان نه تنها به شما ایده‌های خلاقانه جهت چگونگی طراحی باغ رستورانتان را میدهد بلکه ملموس تر با سبک کار شرکت ایوان آشنا خواهید شد.

Card image cap

طراحی ساختمان مسکونی

مشاهده و بررسی نمونه طراحی مسکونی و ساخت مجتمع‌های شرکت طرح معماری ایوان شما را در انتخاب مطمئن‌تر ایوان به عنوان مجری و طراح منازل مسکونیتان یاری میکند. با مشاهده نمونه طراحی‌ها با سیاق فکری ما آشنا و تبلور روح هنر آمیخته با مهندسی را در ایده‌های نوین ایوان درک خواهید کرد.

Card image cap

طراحی حوزه علمیه

از آنجا که مدارس علمیه دارای شرایط و ویژگیهای دانشگاهی و خوابگاهی میباشد باید به مکان و دسترسی های مورد نیاز و راه های ارتباطی درون شهری آن توجه داشت . در هر صورت بعد از انتخاب مکان مناسب باید شرایط اقلیمی و آب و هوایی محل مورد نظر بررسی شود.

Card image cap

طراحی مسجد

به منظور دستیابی به اهداف والای طراحی و ساخت مساجدی بر پایهء آموزه‌های گوهربار اسلام و استناد بر سبقه‌ی ساخت مساجد در ایران، مجموعه ایوان گروهی متشکل از طراحان آگاه بر اصول معماری اسلامی و طراحی مساجد را گردهم آوررده است..

Card image cap

بازسازی ویلا

یکی از موارد الزامی و خاص یک ساختمان ویلایی که آن را با ساختمانهای شهری و غیره متفاوت میکند ، محوطه سازی ویلا میباشد ، محوطه ویلا غالبا بیشترین تایم تفریح ساکنین را به خود اختصاص میدهد .

Card image cap

محوطه سازی

اگر قصد طراحی محوطه و یا طراحی منظر برای محوطه ویلا و یا منزل مسکونیتان را دارید، میتوانید با شرکت «طرح معماری ایوان» تماس برقرار کنید. شرکت ایوان با برخورداری از کارشناسان مجرب در زمینهء اجرای محوطه سازی و طراحی منظر با کمترین هزینه ودر کوتاهترین زمان محوطه‌ای زیبا برای محیط دلخواه شما را طراحی و اجرا خواهند کرد..