چه نوع دکوراسیونی مناسب منازل کوچک است ؟

دکوراسیون منزل های کوچک

درباره ی دکوراسیون منزل های کوچک:

طراحی دکوراسیون منزل های کوچک، برای کسانی که هیچ تخصصی در این زمینه ندارند برایشان کار سختی است. این موضوع شبرای خانه های کوچک بسیار سخت تر نیز می شود. اگر که می خواهید از خانه ای شیک با یک طراحی خاص را باشید تیم ایوان بهترین هارا در این حوزه برایتان به ارمغان آورده است تا پایان این مقاله همراه ما باشید.
برای این که بتوان خانه های کوچک را از یک دکوراسیون شیک برخوردار کرد باید در آن از لوازم فانتزی و کوچکی استفاده نمود. در دکوراسیون منزل های کوچک نحوه ایده پردازی بسیار حائز اهمیت است زیرا این امر باید کاملا اصولی و تخصصی صورت بپذیرد.

خدمات ما به محدوده ی خاصی تعلق ندارد ، شما میتوانید از طراحی ویلا تا طراحی رستوران ها از دمات ما استفاده کنید .در هر مرحله نیز با کمک گرفتن از کارشناسان و دیدن نمونه کارها میتوانید اطمینان 100% خود را کسب نمایید .

مطلب پیشنهادی : آشنایی با انواع دکوراسیون داخلی

دکوراسیون منزل های کوچک

برای دیدن محصولات میتوانید از فروشگاه ما دیدن فرمایید ، از کاشی بین کابینتی گرفته تا پارکت لمینت ها و … دیگر مجصولات مورد نظر شما .

دکوراسیون منزل و اصولی که بهتر است بدانید:

در دنیای امروز که بسیاری از افراد از خانه های کوچک برخوردار هستند دانستن اطلاعات و اصولی در رابطه با نحوه دکوراسیون منزل های کوچک امری بسیار ضروری به حساب می آید. برای دکوراسیون این نوع منازل باید در زمینه ی چگونگی چیدمان لوازم اطلاعات کافی را دارا باشید و یا از افرادی کمک بگیرید که در این حوزه از تجربه کافی برخوردار باشند.
در دکوراسیون منزل های کوچک بسیار دقت نمود زیرا باید با استفاده از ترفند های کاربردی کاری کرد که فضای خانه بزرگ تر به چشم بیاید. برای خرید لوازم برای خانه های کوچک نیز باید نکاتی را رعایت نمایید زیرا باید لوازمی را خریداری کنید که مناسب خانه هایی با متراژ کم باشند و فضا را برای شما تنگ و طاقت فرسا ننمایند و فضایی دلنشین را برای شما به وجود بیاورد که تمامی این کارها تنها با رعایت نکاتی عبارت است از:
استفاده از میزهای دایره ای

  1. به کار بردن فضاهایی که در دسترس نیستند.
  2. به کارگیری پرده های بلند در محیط پذیرایی
  3. مورد اهمیت دادن بسیار زیاد دیوارها
  4. استفاده از مبل های بزرگ
  5. مهم بودن و استفاده درست از رنگ ها

این 6 نکته جزو نکات مهم و اصولی در دکوراسیون منزل هستند که باید رعایت شوند تا از یک خانه کوچک اما دلنشین و دلچسب برخوردار شوید.

دکوراسیون منزل های کوچک

نکاتی دیگر هستند که بسیار کاربردی هستند و حتما باید در دکوراسیون منزل رعایت شوند که شامل:

  • از درهای اکاردئونی استفاده کنید:

از درب های اکاردئونی بیشتر برای امر حفاظت مورد استفاده قرار می گیرند. درهای اکاردئونی برای ورودی خانه ها که بیشتر نیز آپارتمانی هستند کاربرد دارند. نحوه باز و بسته شدن این مدل از درب ها به صورت ریلی است که کار را برای استفاده عموم بسیار آسان و راحت نموده است. به همین خاطر برای دکوراسیون منزل های کوچک حتما از درب های اکاردئونی نیز استفاده نمایید.ش

دکوراسیون منزل های کوچک

  • تخت خواب تاشو داشته باشید:

تخت خواب های تاشو در حقیقت به صرفه جویی در جا کمک بسزایی را نموده اند و بسیار مناسب برای دکوراسیون منزل های کوچک می باشد. زیرا می توان آن ها را در صورت استفاده نداشتن جمع نمود و این به افرادی که از خانه و اتاق خواب های کوچکی برخوردار هستند کاملا مناسب است. همچنین این تخت خواب های تاشو بسیار زیبا هستند و می توان با خریداری آن ها با یک تیر دو نشان زد زیرا می توانید در مواقعی که قصد خوابیدن ندارید از آن به عنوان مبل و صندلی برای نشیمن استفاده کنید و همینطور زیبایی منحصر به فردی را به فضای اتاق خواب یا منزلتان ببخشید. ما این مورد را به افرادی که از فضای زیادی برخوردار نسیتند بسیار پیشنهاد می نماییم.

دکوراسیون منزل های کوچک

  • از دیوار های متحرک استفاده کنید:

دیوار های متحرک برای تفکیک فضا بسیار عالی هستند. این دیوار ها برای دکوراسیون منزل های کوچک بسیار مناسب هستند زیرا می توان فضاهایی که دور از دسترس هستند و خیلی مورد استفاده قرار نمی گیرند را با به کارگیری این دیوارها کاربردی نمود. همچنین با استفاده از دیوارهای متحرک می توانید از آرامش منحصر به فردی برخوردار شوید. همچنین امکان تغییر دکوراسیون با استفاده از این دیوار ها نیز برایتان وجود دارد و دیگر هیچ وقت از داشتن ظاهر یکنواخت منزل خود رنج نمی برید.

دکوراسیون منزل های کوچک

  • استفاده از آینه در چیدمان های منزل:

به شکل طولی دکوراسیون منزل در هر زمانی روش و تکنیک های منحصر به فرد خود را برخوردار بوده است و این امر همانطور که می دانید دارای سبک های متفاوتی می باشد که هر یک از ایده ها و روش های گوناگونی دارا هستند، به عنوان مثال استفاده از آینه برای خانه هایی که از محیط کوچکی برخوردار می باشند بسیار مناسب و موثر است. یکی از مهم ترین و کاربردی ترین عوامل استفاده از آینه کاری در منزل های کوچک همین بزرگ نمایی فضای خانه می باشد و اما باید حتما در یک جای مناسب قرار گیرد تا تاثیر خود را بگذارد برای همین در محل نصب آینه باید بسیار دقت کنید زیرا بسیار مهم است. استفاده از آینه کاری در منزل دارای مزایای بسیاری می باشد که امکان ندارد کسی از به کار بردن آن برای منزل ناراضی باشد.

مطلب پیشنهادی : تغییر دکوراسیون منزل با کاغذ دیواری

دکوراسیون منزل های کوچک

استفاده از کمد های همه کاره:

از دیگر مشکلاتی که در دکوراسیون منزل های کوچک برای افراد به وجود می آید این است که لباس ها و وسیله ها را در کجا باید بگذارند، زیرا برای این مشکل نیز راه حل وجود دارد، که آن هم استفاده از کمد های همه کاره می باشد و اما منظور از کمد های همه کاره همان کمد های کم جا و کمد های دیواری هستند که در دنیای امروز بسیار رواج پیدا کرده اند و بسیار کاربردی و مفید هستند.از دیگر ویژگی های این کمد های کم جا این است که می توانید این کمد ها را به صورت دلخواه و با توجه به نیاز خود طراحی نمایید و لذت ببرید. این کمدها علاوه بر کاربرد مفیدی که دارند به محیط اتاق و یا به طور کلی، منزل زیبایی می بخشند. کمد های همه کاره  دکوراسیون منزل های کوچک بسیار مناسب و موثر است.

دکوراسیون منزل های کوچک

استفاده از دیوار شیشه ای:

یکی دیگر از راه های تفکیک اتاق خواب از حال یا پذیرایی استفاده از دیوار های شیشه ای می باشد که از زیبایی فوق العاده ای برخوردار هستند و فضای خانه شما را بسیار مدرن و شیک می نماید. می توانید این دیوارهای شیشه ای را در هر رنگ و طرحی که می خواهید تهیه نمایید البته باید با توجه به تضاد رنگی که برای منزلتان انتخاب کرده اید رنگ آن را نیز انتخاب نمایید تا دچار تناقض نشوید. به کار بردن دیوار شیشه ای برای دکوراسیون منزل های کوچک به بزرک نمایی فضا بسیار کمک می نماید و مناسب است.

دکوراسیون منزل های کوچک

کمک گرفتن از نور:

نور نیز برای بزرگ نشان دادن و دلباز بودن منزل امری بسیار ضروری و مهم است. اگر که نور خانه تان کافی نیست اصلا جای نگرانی نیست می توانید از نور های مهتابی و لامپ استفاده کنید تا از خانه ای نورانی برخوردار شوید. نور نیز جزو نکاتی است که حین دکوراسیون منزل های کوچک باید آن را رعایت کنید.

دکوراسیون منزل های کوچک

نتیجه گیری:

تمامی مواردی که در بالا ذکر شد برای برخوردار شدن از خانه ای دلنشین و دلباز با متراژ کم باید حتما رعایت شوند. همچنین می توانید برای گرفتن راهنمایی و کمک از تیم حرفه ای و مجرب ایوان نیز کمک بگیرید. این مجموعه از بهترین و تخصصی ترین طراحان در این زمنیه دارا است و بهترین ها را برای شما عزیزان به ارمغان آورده است. امیدواریم که توانسته باشیم تا حد امکان نیاز هایتان را با این مقاله برطرف نماییم.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *