اسلایدر طراح رستوران جدید

درباره طرح معماری ایوان

ویلای مدرن یزد

" ما تشنه دیدن لبخند رضایت مشتریان خود هستیم. ما با معماری زندگی میکنیم. ما برای کشیدن خط های خود مطالعه کرده ایم، بیشتر از رنگ و فرم، دلیل و فلسفه اش یک طرح را اموخته ایم "

ما چیزی بیش از خدمات با کیفیت ارائه می دهیم

طراحی ویلا

طراحی ویلا

طراحی ویلا در ایوان با مفاهیمی چون زیبایی، هنر و اصول مهندسی روز دنیا آمیخته شده و شما میتوانید در تمامی سبکهای کلاسیک، مدرن و ایرانی-سنتی، ویلای دلخواه خود را سفارش بدهید.
مشاهده

طراحی ساختمان

طراحی ساختمان

طراحی ساختمان در ایوان با توجه به الگوهای فرهنگی، اقلیمی در انواع سبکهای معماری با کاربریهای مسکونی، تجاری و اداری در زمانی کوتاه انجام و با نظارت مستقیم اجرا خواهند شد.
مشاهده

طراحی رستوران

طراحی رستوران

طراحی رستوران به شکلی درست و اصولی از مهمترین عوامل موفقیت و ماندگاری آن در ذهن مشتریان خواهد بود. ایوان با سابقه درخشان در طراحی انواع رستوران، کافی شاپ و باغ رستوران متضمن ماندگاری رستوران شما خواهد بود.
مشاهده

بازسازی

بازسازی

هدف از بازسازی ساختمان و خانه قدیمی، تبدیل فضای فرسوده به مکانی مدرن و امروزی است. با گذشت زمان خانه و کل تاسیسات آن دچار فرسودگی می‌شوند. تاسیسات گرمایشی، سرمایشی، لوله‌های آب و فاضلاب در معرض پوسیدگی هستند، در پروسه بازسازی باید به داد آنها رسید.
مشاهده

آخرین مقالات ایوان

کاشی بین کابینتی چیست

کاشی بین کابینتی چیست؟

این جزئیات کوچک مانند یک کاشی بین کابینتی (همچنین به عنوان بین کابینتی هم نوشته می شود) است که به دیوار آشپزخانه یا سینک ظرفشویی

ادامه مطلب »