درباره ما

درباره فروشگاه ایوان

فروشگاه ایوان فعالیت خود را در زمینه کالای ساختمان، معماری داخلی و  از سال 85 در تهران شروع کرد. ایوان در طول بیش از 17 سال از فعالیتش، پروژههای متعدد و موفق زیادی را در کارنامه کاری ثبت کرده است.
هدف ما در فروشگاه ایوان عرضه تلفیق هنر و تکنولوژی روز دنیا با یکدیگر است که خروجی آن عرضه کالاها در بستر اینترنت خواهد بود. گروه فروشگاهی ایوان با بهره گیری از تجربه بالا، توان علمی و تلفیق آن با دانش مهندسی روز دنیا و در کنار این موارد، با برخوداری از تیم های تخصصی و تکنولوژیهای روز از قبیل برشهای c.n.c و لیزر و واترجت و نرم افزارهای پیشرفته مهندسی توانسته رضایت مشتریان محترم را تا حد بالایی جلب کند.
انواع بین کابینتی و کاشی ، کاغذ دیواری، پوستر دیواری، پارکت لمینت و چمن مصنوعی را با قیمت مناسب و کیفیت بالا به صورت حضوری و آنلاین تهیه بفرمایید.

فلسفه ما

ما با تمام عناصر  یک بنای کلاسیک یا مدرن آشنا و آن را شناخته ایم فهم کرده ایم، و از کاربرد ان نه فقط لذت، که از فلسفه اش اگاه هستیم.

تیم اجرایی

ما می توانیم تمام کالاهای ساختمانی را به تمام نقاط ایران عرضه کنیم و در بستر فروشگاه آنلاین خدمات مناسبی را به ارگانها و موسسات و کارمندان شریف عرضه کنیم

تیم ما​

علی رامشک

علی رامشک

مدیرعامل ایوان​

محمد محمدی

سید محمد محمدی​

روابط عمومی​