طراحی محوطه آتلیه فرحزاد


محوطه سازی آتلیه فرحزاد، طراحی و معماری شرکت ایوان
محوطه سازی آتلیه فرحزاد، طراحی و معماری شرکت ایوان

طراحی باغ تالار
آتلیه باغ تالارها معمولاً فضاهای بزرگی هستند که در آنها انواع امکانات از جمله سالنی بزرگ و سرپوشیده برای برگزاری جشن اصلی و محوطه‌ایی بزرگ و غیر مسقف با نمایی از گلها و گیاهان تازه برای گرفتن عکسهای یادگاری از عروس و داماد وجود دارد.

طراحی باغ تالار

به شکلی که این تالارها تمامی تجهیزات لازم برای عکسبرداری و تهیه فیلم را نیز دارند و آنقدر از لحاظ اجرای دکوراسیون داخلی، محوطه‌سازی، طراحی فضای سبز و نمای بیرونی خاص و منحصر به فرد شده‌اند که زوج های جوان دیگر تمایلی برای رفتن به آتلیه ندارند و تمامی خدماتشان را در همین باغ تالارها به اتمام میرسانند.

باغ تالار


برای هر مجموعه معماری یک رویا است که آتلیه ای طراحی کند که قرار است در آن صحنه های متفاوت برای عکاسی ماندگار عروس و داماد ثبت شود یک باغ رویایی با قنات دائمی و شیب حدود 12 متر باغ هر طراحی را به وجد می آورد.

مهندس معمار آقای علی رامشک در طراحی با بهره بردن از این عوامل طبیعی و با طراحی سه طبقه به شکل صخره طبیعی که آبشار 6 متری از زیر بالکن رومی با ستونهای افراشته سر ریز شود و به داخل استخری پر از ماهی بریزد در ادامه باغ به شکل 4 رینگ طراحی شد تا طرح معماری ایوان یک رویا را خلق کند.

محوطه آتلیه فرحزاد

شاه نشینی از ستونهای تخت جمشید در کنار استخر، مشرف به جزیره و جاری شدن آب از بالای سر ملکه آب در وسط باغ و چندین منظره استثنایی ثمره این طرح و اجرا بود.

نمای هوایی آتلیه فرحزاد