بازسازی اداری جمالزاده


بازسازی اداری،جمالزاده، طراحی و معماری شرکت ایوان
بازسازی اداری،جمالزاده، طراحی و معماری شرکت ایوان

پروژه اداری جمالزاده (فرادرس) در حوالی میدان انقلاب قرار دارد. متراژ تقریبی پروژه 120 متر است. فضای داخلی آن شامل دو اتاق، آشپزخانه، اتاق شیشه ای، استودیو و دو اتاق ضبط فیلم های آموزشی است.

درحال بازسازی دفتر فرادرس، شرکت ایوان

از چالش هایی که در ابتدای پروژه با آن روبرو شدیم  نشت لوله ها و فرسودگی آن ها بود که باعث شد تا سیستم لوله کشی واحد را تعویض کنیم  در بازسازی بروژه خیابان جمالزاده فضای استودیو با جداره سازی کناف و اتاق شیشه ای به فضای داخلی اضافه شده است. از کاغذ دیواری ونینی و پارکت لمینت مون واک و پرسلان مشکی پالاس در پروژه استفاده شده است.

درحال بازسازی دفتر فرادرس، شرکت ایوان

در این بین برای فضا های جدیدی که تعریف شده بود کانال کولر نیز تعریف کردیم تا بتوانیم هوای مطبوع را در واحد جریان بدهیم.کاغذ دیواری ونینی و پارکت لمینیت مون واک و پرسلان برند پالاس از محصولات شرکت معماری ایوان بوده که در کاهش هزینه های کارفرما تاثیر بسزایی داشت. تمامی سیستم های روشنایی و نور مخفی از بهترین و به روز ترین محصولات موجود در بازار استفاده شده است. هالوژن های سه حالته و پنل های نوری 60 در 60، نور مخفی و سیستم روشنایی کنترلی از محصولات استفاده شده در این دفتر اداری می باشد.

استفاده از کاغذ دیواری برای بازسازی

کارفرما برای یکی از اتاق ها عکسی را برای چاپ و پوستر دیواری درنظر داشت که شرکت معماری ایوان در این زمینه به کارفرما کمک کرد چرا که شرکت معماری ایوان در زمینه پوستر دیواری نیز فعالیت می کند و بهترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

بعد از بازسازی