ویلای مدرن خرم آباد


ویلا مدرن خرم آباد، طراحی و معماری شرکت ایوان
ویلا مدرن خرم آباد، طراحی و معماری شرکت ایوان

طراحی ویلا مدرن به دلیل ماهیت کارکردگرایی و سادگیی که در آن نهفته است، از نظر بسیاری بهترین سبک برای طراحی ویلا است. طراحی ویلا مدرن، به بیان دیگر، به گونه‌ایی پیش می‌رود که در آن استفاده از مفاهیمی چون سادگی و استفاده از حجم‌ها هندسی مختلف ماهیت کارا را به درستی پیش‌ببرند.

 در نمونه طراحی ویلا سبک مدرن شرکت طرح معماری ایوان، شاهدیم که از منظر حجمی از یک حجم ساده مکعب مستطیل استفاده شده است و در نهایت همان حجم به زیبایی و با بهره گیری از مفاهیم مدرن برش خورده و با چرخشی 90 درجه به شکل نهایی و پایانی درآمده است. 

 سادگی و در عین حال کارکرد گرایی این ویلا زمانی مشخص می‌شود که ببینده در نگاه اول متوجه شود که طراح از اضافه‌گویی‌های رایج در دنیای معماری دوری جسته و بنایی در خور درک و شایسته طراحی کرده است.

ویلا مدرن خرم آباد، طراحی و معماری شرکت ایوان           ویلا مدرن خرم آباد، طراحی و معماری شرکت ایوان

استفاده از متریال بتنی در این طراحی ویلا، بر مفهوم مدرنیسمِ آشکار آن اضافه کرده و علاوه بر آن از منظر اقتصادی نفع زیادی را متوجه کارفرمایان محترم خواهد کرد. دیواره‌ها و یاجداره‌های بزرگ شیشه‌ایی این ویلا بدون شک علاقه‌مندان سبک معماری مدرن را به یاد خط و مشی معماری میس فن در روهه می‌اندازد.

ویلا مدرن خرم آباد، طراحی و معماری شرکت ایوان

ویلایی مدرن با جداره‌هایی شیشه‌ایی آمیختگی هرچه بیشتر بنا با طبیعت را یادآور می‌شود. طراحی منظر این ویلای مدرن نیز به گونه‌ایی پیش رفته است که در آن خط و خطوط خود حجم و لنداسکیپ با یکدیگر به گونه ایی اصولی و هنری در هم آمیخته‌اند و ماحصل آن طراحی یک ورودی و مسیر شاخص برای کار است.

جهت سفارش طراحی ویلا به سبک مدرن نیز باشماره زیر در تماس باشید

09121147337 مهندس رامشک