دفتر اداری آذین

دکوراسیون اداری
طراحی دکوراسیون اداری یکی از مهمترین اقداماتی است که صاحبان مشاغل برای ارتقاء فضای کاری خود انجام می‌دهند. به منظور طراحی دکوراسیون اداری نیاز دارید که از دانش و تجریهء یک معمار داخلی بهره‌ ببرید. معمار داخلی، انتخاب رنگ به عنوان تم اصلی دکوراسیون داخلی را عهده‌مند است، وی به اهمیت رنگها و تاثیر آنها در ایجاد روحیه شاداب و پرتکاپو در کارمندان آشنا است. البته در این مواقع از ترکیب رنگها به گونه‌ایی بهره می‌برد که رنگ تم سازمانی را نیز بتواند نشان دهد.

دکوراسیون اداری

طراحی دکوراسیون اداری با اجرای نورپردازی به شکلی عجین شده است که چشم کارمندان خسته نشود و همچنین نور زیبایی در محیط همواره وجود داشته باشد. البته اجرای ترفندهایی در زمینه بزرگتر و کاربردیتر نشان دادن محیط نیز در حیطه کار طراحی دکوراسیون اداری گنجانده می‌شود. 

نورپردازی

دکوراسیون داخلی اداری | شرکت طرح معماری ایوان
پروژه طراحی دکوراسیون اداری دفتر مرکزی آذین پلاست در سال 1395 توسط شرکت طرح معماری ایوان در مساحتی بالغ بر 72 مترمربع انجام شده است. طراحی دکوراسیون داخلی این فضا به گونه‌ایی انجام شده است که فضایی مناسب برای 6 کارمند اداری و 3 نیروی خدماتی فراهم شده است.

دکوراسیون داخلی اداری

شرکت طرح معماری ایوان
طراحی دکوراسیون اداری تفاوت‌هایی با طراحی دکوراسیون مسکونی دارد. در دکوراسیون اداری یک معمار داخلی بایستی تفاوت‌ها و هنجارهای متناسب با یک محیط اداری و پرستیژ برند را بشناسد تا قادر به طراحی محیطی متناسب با شئونات کاری و کارکنان باشد.

دکوراسیون اداری یعنی رنگبندی، چیدمان، شناخت بافت و طرح و تسلط بر روانشناسی موارد ذکر شده تا بتوان محیطی خلق کنیم که ضمن جذب مشتری رضایت خاطر کارکنان را نیز فراهم آورد.

دکوراسیون داخلی

گالری تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نمونه کارهای مشابه