ساخت، تعمیرات و بازسازی

فهرست نمایندگان دوره دهم مجلس شورای اسلامی که انتخابات دور اول آن در ۷ اسفند ۱۳۹۴ و دور دوم آن در ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ برگزار شد. تعداد نمایندگان مدنظر این دوره ۲۹۰ نفر است. اسامی کل نمایندگان این دوره از قرار فهرست زیر است:

نام ونام خانوادگی حوزه انتخاباتی ائتلاف
غلامرضا شرفی آبادان ائتلاف بزرگ اصولگرایان
عامر کعبی آبادان  مستقل
جلیل مختار آبادان  مستقل
رحیم زارع  آباده، بوانات و خرم‌بید اصولگرا
ولی داداشی آستارا مستقل
 محمدحسین قربانی آستانه اشرفیه ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان
عزت‌الله یوسفیان ملا آمل حزب اعتدال و توسعه 
محمدرضا صباغیان بافقی ابرکوه،بافق، بهاباد،خاتم، مهریز ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان
محمد عزیزی ابهر و خرمدره  حزب اعتدال و توسعه
علی اکبر کریمی اراک، کمیجان و خنداب ائتلاف بزرگ اصولگرایان
سیدمهدی مقدسی اراک، کمیجان و خنداب ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان
محمد فیضی زنگیر اردبیل، نمین، نیر و سرعین ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان
صدیف بدری اردبیل، نمین، نیر و سرعین ائتلاف بزرگ اصولگرایان
رضا کریمی اردبیل، نمین، نیر و سرعین ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان
سیدصادق طباطبایی نژاد اردستان ائتلاف بزرگ اصولگرایان
محمدرضا تابش اردکان ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان
علی کاظمی باباحیدری اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان
نادر قاضی‌پور  ارومیه ائتلاف بزرگ اصولگرایان
 سیدهادی بهادری ارومیه ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان
روح‌الله حضرت‌پورطلائیه ارومیه مستقل
 اکبر رنجبرزاده  اسدآباد  ائتلاف بزرگ اصولگرایان
هادی قوامی اسفراین  ائتلاف بزرگ اصولگرایان
حشمت‌الله فلاحت‌پیشه   اسلام‌آباد غرب و دالاهو  
 ناهید تاج الدین  اصفهان ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان
حیدر علی عابدی  اصفهان ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان
 حمیدرضا فولادگر  اصفهان ائتلاف بزرگ اصولگرایان
حسن کامران دستجردی   اصفهان  مستقل
احمد سالک  اصفهان ائتلاف بزرگ اصولگرایان
 سیدحسین افضلی اقلید مستقل
محمد خدابخش  الیگودرز  مستقل
فریدون حسنوند اندیمشک ائتلاف بزرگ اصولگرایان 
 بیت‌الله عبداللهی   اهر و هریس  اصلاح طلبان
 همایون یوسفی اهواز، باوی، حمیدیه و کارون  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
علی ساری اهواز، باوی، حمیدیه و کارون  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
جواد کاظم نسب (الباجی) اهواز، باوی، حمیدیه و کارون   ائتلاف فراگیراصلاح طلبان 
هدایت‌الله خادمی ایذه و باغملک  مستقل
محمدنعیم امینی فرد ایرانشهر، سرباز، دلگان  مستقل
سلام امینی ایلام و ایوان و شیروان و چرداول و مهران   مستقل
جلال میرزایی  ایلام و ایوان و شیروان و چرداول و مهران  ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان
 علی نجفی بابل  ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان
حسین نیاز آذری بابل حزب اعتدال و توسعه
 ولی‌الله نانواکناری  بابلسر و فریدونکنار  ائتلاف بزرگ اصولگرایان
 علی‌برز بختیاری بافت، رابر و ارزوئیه  ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان
علی قربانی   بجنورد، مانه وسملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان
علی اکبری  بجنورد، مانه وسملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان
علاءالدین بروجردی بروجرد  ائتلاف بزرگ اصولگرایان
عباس گودرزی بروجردی بروجرد مستقل
 خدیجه ربیعی فرادنبه بروجن مستقل
 محمد وحدتی هلان بستان‌آباد مستقل
 حبیب‌الله نیکزاده پناه  بم، ریگان، فهرج و نرماشیر ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
 ضیاءالله اعزازی ملکی بناب ائتلاف بزرگ اصولگرایان
حسن خسته‌بند  بندر انزلی ائتلاف بزرگ اصولگرایان
 محمد آشوری تازیانی بندرعباس و قشم و ابوموسی ائتلاف بزرگ اصولگرایان
 حسین هاشمی تختی بندرعباس و قشم و ابوموسی ائتلاف بزرگ اصولگرایان
احمد مرادی بندرعباس و قشم و ابوموسی مستقل
 ناصر شریفی بندرلنگه و بستک و پارسیان اصولگرایان
 روح‌الله بابایی صالح  بوئین‌زهرا ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
 عبدالحمید خدری بوشهر، گناوه و دیلم ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
 محمدقسیم عثمانی بوکان ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
 غلام‌محمد زارعی  بویراحمد و دنا  صدای ملت
حسن نوروزی بهارستان و رباط‌کریم ائتلاف بزرگ اصولگرایان
 حبیب‌الله کشت‌زر  بهبهان و آغاجاری مستقل
علی‌محمد شاعری   بهشهر، نکا و گلوگاه مستقل
 حمدالله کریمی بیجار حزب اعتدال و توسعه
 سید محمدباقر عبادی  بیرجند و درمیان ائتلاف بزرگ اصولگرایان
 شکور پورحسین شقلان  پارس‌آباد و بیله‌سوار ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
 محمد قمی پاوه ائتلاف بزرگ اصولگرایان
 سیدحمیدرضا کاظمی پلدختر ائتلاف بزرگ اصولگرایان
 رسول خضری پیرانشهر و سردشت مستقل
 بهمن طاهرخانی تاکستان ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
 محمود شکری تالش، رضوانشهر و ماسال ائتلاف بزرگ اصولگرایان
 مسعود پزشکیان  تبریز، آذرشهر و اسکو ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
 احمد علیرضابیگی  تبریز، آذرشهر و اسکو ائتلاف بزرگ اصولگرایان
 زهرا ساعی  تبریز، آذرشهر و اسکو ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
 محمد حسین فرهنگی  تبریز، آذرشهر و اسکو ائتلاف بزرگ اصولگرایان
شهاب‌الدین بی‌مقدار  تبریز، آذرشهر و اسکو ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
محمد اسماعیل سعیدی  تبریز، آذرشهر و اسکو ائتلاف بزرگ اصولگرایان
 جلیل رحیمی  تربت جام، تایباد و باخرز  
سعید باستانی تربت حیدریه، زاوه و مه ولات  حامی دولت
 کمال دهقانی فیروزآبادی تفت و میبد ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
محمد حسینی  تفرش، آشتیان و فراهان مستقل
شمس‌الله شریعت‌نژاد  تنکابن و رامسر و عباس‌آباد  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
محمدمهدی مفتح  تویسرکان  ائتلاف بزرگ اصولگرایان
 محمدرضا عارف تهران،ری،شمیرانات، اسلامشهر،پردیس  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
علی مطهری تهران،ری،شمیرانات، اسلامشهر،پردیس  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
 سهیلا جلودارزاده تهران،ری،شمیرانات،اسلامشهر،پردیس  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
علیرضا محجوب تهران،ری،شمیرانات، اسلامشهر،پردیس  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
 الیاس حضرتی تهران،ری،شمیرانات، اسلامشهر،پردیس  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
کاظم جلالی تهران،ری،شمیرانات، اسلامشهر،پردیس  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
فریده اولادقباد  تهران،ری،شمیرانات، اسلامشهر،پردیس  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
محمدرضا بادامچی   تهران،ری،شمیرانات، اسلامشهر،پردیس  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
مصطفی کواکبیان  تهران،ری،شمیرانات، اسلامشهر،پردیس  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
 سیده فاطمه حسینی  تهران،ری،شمیرانات، اسلامشهر،پردیس  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
ابوالفضل سروش  تهران،ری،شمیرانات، اسلامشهر،پردیس  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
پروانه سلحشوری  تهران،ری،شمیرانات، اسلامشهر،پردیس  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
غلامرضا حیدری  تهران،ری،شمیرانات، اسلامشهر،پردیس  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
فاطمه سعیدی  تهران،ری،شمیرانات، اسلامشهر،پردیس  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
مهدی شیخ تهران،ری،شمیرانات، اسلامشهر،پردیس  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
علی نوبخت حقیقی تهران،ری،شمیرانات، اسلامشهر،پردیس  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
محمود صادقی تهران،ری،شمیرانات، اسلامشهر،پردیس  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
 محمدعلی وکیلی تهران،ری،شمیرانات، اسلامشهر،پردیس  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
پروانه مافی تهران،ری،شمیرانات، اسلامشهر،پردیس  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
 بهروز نعمتی تهران،ری،شمیرانات، اسلامشهر،پردیس  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
 سیده فاطمه ذوالقدر تهران،ری،شمیرانات، اسلامشهر،پردیس  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
محمدجواد فتحی تهران،ری،شمیرانات، اسلامشهر،پردیس  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
طیبه سیاوشی شاه‌عنایتی تهران،ری،شمیرانات، اسلامشهر،پردیس  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
 سید فرید موسوی تهران،ری،شمیرانات، اسلامشهر،پردیس  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
احمد مازنی تهران،ری،شمیرانات، اسلامشهر،پردیس  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
محسن علیجانی زمانی تهران،ری،شمیرانات، اسلامشهر،پردیس  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
داوود محمدی تهران،ری،شمیرانات، اسلامشهر،پردیس  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
 محمدرضا نجفی تهران،ری،شمیرانات، اسلامشهر،پردیس  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
 علیرضا رحیمی تهران،ری،شمیرانات، اسلامشهر،پردیس  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
 عبدالرضا هاشم‌زایی تهران،ری،شمیرانات، اسلامشهر،پردیس  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
محمدرضا رضایی کوچی جهرم  ائتلاف بزرگ اصولگرایان
یحیی کمالی‌پور  جیرفت و عنبرآباد  مستقل
عبدالغفور ایران‌نژاد چابهار، نیکشهر،کنارک وقصرقند مستقل
محمد دهقانی نقندر  چناران و بینالود  ائتلاف بزرگ اصولگرایان
علی کرد  خاش، میرجاوه، نصرت‌آباد،کورین مستقل
احمد بیگدلی خدابنده ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
سیدمحمد بیرانوندی  خرم‌آباد و دوره ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
محمدرضا ملکشاهی‌راد خرم‌آباد و دوره ائتلاف بزرگ اصولگرایان
عبدالله سامری خرمشهر  مستقل
بشیر خالقی  خلخال و کوثر مستقل
محمدابراهیم رضایی خمین مستقل
سیدمحمدجواد ابطحی  خمینی‌شهر  ائتلاف بزرگ اصولگرایان
محمود نگهبان سلامی  خواف و رشتخوار  
تقی کبیری  خوی و چایپاره ائتلاف بزرگ اصولگرایان
رضا انصاری  داراب و زرین‌دشت ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
ابوالفضل حسن‌بیگی دامغان مستقل 
عبدالله حاتمیان درگز ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
عباس پاپی‌زاده دزفول مستقل 
قاسم ساعدی   دشت‌آزادگان و هویزه  ائتلاف بزرگ اصولگرایان
محمدباقر سعادت دشتستان  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
سیدکمال‌الدین شهریاری دشتی و تنگستان ائتلاف بزرگ اصولگرایان
علی رستمیان دلفان و سلسله ائتلاف بزرگ اصولگرایان
قاسم میرزایی نیکو  دماوند و فیروزکوه  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
مجید کیانپور دورود و ازنا مستقل
شادمهر کاظم‌زاده   دهلران و دره‌شهر و آبدانان ائتلاف بزرگ اصولگرایان مرحله2
اقبال محمدیان  رامهرمز و رامشیر ائتلاف بزرگ اصولگرایان
علیرضا ابراهیمی رامیان و آزادشهر مستقل
حسن لطفی رزن  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی رشت  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی رشت ائتلاف بزرگ اصولگرایان
محمدصادق حسنی جوریابی رشت ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
احمد محمدی انارکی  رفسنجان و انار ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
منوچهر جمالی سوسفی رودبار ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
اسدالله عباسی  رودسر و املش ائتلاف بزرگ اصولگرایان
حبیب‌الله دهمرده زابل،زهک،هیرمند، نیمروز،هامون مستقل
احمدعلی کیخا زابل،زهک،هیرمند، نیمروز،هامون ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
علیم یارمحمدی زاهدان ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
حسینعلی شهریاری زاهدان ائتلاف بزرگ اصولگرایان
اسفندیار اختیاری کسنویه یزد زرتشتیان مستقل
حسین امیری خامکانی زرند و کوهبنان ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
علی وقفچی  زنجان و طارم  مستقل
فریدون احمدی زنجان و طارم  مستقل
علی‌اصغر یوسف‌نژاد  ساری و میاندورد ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
محمد دامادی   ساری و میاندورد ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
محمود بهمنی   ساوجبلاغ و نظر آباد و طالقان مستقل
محمدرضا منصوری  ساوه و زرندیه ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
حسین مقصودی سبزوار و جغتای و جوین  
رمضانعلی سبحانی‌فر سبزوار و جغتای و جوین ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
علاءالدین خادم سپیدان مستقل
یوسف داوودی سراب  مستقل
محمد باسط درازهی  سراوان، سیب، سوران، مهرستان  حزب اعتدال و توسعه
داریوش اسماعیلی  سروستان و خرامه و کوار ائتلاف بزرگ اصولگرایان
محسن بیگلری  سقز و بانه صدای ملت
شهروز برزگر کلشانی سلماس ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
احمد همتی  سمنان و مهدی‌شهر و سرخه
ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
اصغر سلیمی سمیرم ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
سیدجواد حسینی کیا  سنقر و کلیائی ائتلاف بزرگ اصولگرایان
مهدی فرشادان  سنندج، دیواندره و کامیاران  حزب اعتدال و توسعه
سید احسن علوی  سنندج، دیواندره و کامیاران صدای ملت
شهباز حسن‌پور بیگلری سیرجان و بردسیر  مستقل
مجید ناصری‌نژاد   شادگان  ائتلاف بزرگ اصولگرایان
علی ابراهیمی  شازند ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
سیدحسن حسینی شاهرودی  شاهرود ائتلاف بزرگ اصولگرایان
حسینعلی حاجی دلیگانی   شاهین‌شهر، میمه و برخوار ائتلاف بزرگ اصولگرایان
معصومه آقاپور علی‌شاهی شبستر ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
سید راضی نوری شوش ائتلاف بزرگ اصولگرایان
سهراب گیلانی   شوشتر و گتوند  مستقل
علی اسدی کرم  شهربابک  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
سمیه محمودی   شهرضا و سمیرم سفلا  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
اردشیر نوریان   شهرکرد، بن و سامان  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
محمد محمودی شاه‌نشین  شهریار و قدس وملارد  ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
بهرام پارسایی  شیراز ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
فرج‌الله رجبی شیراز ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
مسعود رضایی شیراز ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
علی اکبری شیراز ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
عبدالرضا عزیزی شیروان مستقل
سیدکاظم دلخوش اباتری  صومعه‌سرا ائتلاف فراگیراصلاح طلبان
اسدالله قره‌خانی آلوستانی  علی‌آباد مستقل
محمدرضا امیرحسنخانی فردوس، طبس، سرایان و بشرویه  
اکبر ترکی  فریدن و فریدونشهر   ائتلاف بزرگ اصولگرایان
سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی فریمان، سرخس، احمدآباد، رضویه   ائتلاف بزرگ اصولگرایان