کاغذ دیواری دفتر کار

نمایش 1 - 15 از 17 محصول

در محیط‌های اداری کارمندان ساعت‌های طولانی به کار و فعالیت می‌پردازند. در این محیط نباید از کاغذ دیواری با طرح‌های درشت و شلوغ استفاده کرد. بنابراین استفاده از کاغذ دیواری با طرح‌های ساده و خلوت برای محیط‌های اداری انتخاب بسیار متناسبی است.

 


طرح کاغذ دیواری متناسب با دفترکار

طرح کاغذ دیواری متناسب با دفتر کار باید از طرح‌های ساده و کم رنگ استفاده بشود. کاغذ دیواری در محیط کار را پشت سرتان را نصب کنید تا دید مستقیم به آن نداشته باشید. چرا که حتی طرح‌های کوچک و خلوت هم می‌تواند چشمان شما را خسته کند.


طرح و رنگ کاغذ دیواری محیط اداری را متناسب با رنگ کفپوشتان انتخاب کنید تا هماهنگی و ارتباط بیشتری بین اجزای مختلف محیط کار باشد.

وقتی نوبت به نام تجاری دفتر یا محل کار شما می‌رسد، چند جلوه دکوراسیون به اندازه دیوارپوش ها می توانند فضا را به خوبی تغییر دهند.
گزینه های مختلفی برای کاغذ دیواری سفارشی وجود دارد از جمله
1-    کاغذ دیواری متحرک
2-    کاغذ دیواری چاپی سفارشی
3-    نقاشی های دیواری
4-    برچسب های دیواریپ

کاغذ دیواری قابل جابجایی که داری درجه های منحصر به فرد است و با روکش های چسبی که ممکن است برای مدت های طولانی دوام بیاورند، به پایان می‌رسد.کاغذ دیواری ها چاپی سفارشی به سرعت در حال تبدیل شدن به روشی محبوب برای مشاغل برای نشان دادن نام تجاری خود است.در حالی که نقاشی های دیواری پیام هایی را با تصاویر جسورانه منتقل می‌کنند، کاغذ دیواری سفارشی تجاریبه شما امکان میدهد آن پیام ها را به شیوه ای منحصر به فرد و شخصی تر منتقل کنید.کاغذ دیواری های سفارشی با تقویت فرهنگ شرکت شما را به ایجاد فضاهای کاری سازنده کمک می‌کند.
 

کاغذ دیواری سه بعدی دفترکار

کاغذ دیواری سه بعدی دفتر کار اگر بر روی دیوار متناسب نصب شود باعث افزایش راندمان کار کارمندان می‌شود. این نوع کاغذ دیواری را بر روی دیوار رو به روی درب ورودی نصب کنید تا کارمندان با دیدن آن پر از نشاط بشوند.

 

قیمت کاغذ دیواری اداری

قیمت کاغذ دیواری اداری کاملا  رابطه مستقیم با جنس، کیفیت، برند، و طرح آن دارد. معمولا کاغذ دیواری اداری پی وی سی قابل شستشو رنج قیمتی کمتر و کاغذ دیواری مخمل و طرح برجسته رنج قیمتی بالاتری را دارد

خرید آنلاین کاغذ دیواری اداری

محیط کار اداری با کاغذ دیواری رنگ، طرح رسمی و متناسب با نوع دکوراسیون اداره شما می‌تواند نتیجه درخشانی در محیط کارتان داشته باشد. 
کاغذ دیواری اداری و کفپوشی زیبا همگی در کنار هم می‌تواند محیط کاری زیبایی برای شما خلق کنند. برای خرید آنلاین  کاغذ دیواری اداری تنها کافیست با ما در ایوان در تماس باشید. ارسال کاغذ دیواری اداری متناسب با سبک و سلیقه شما در کمترین زمان ممکن، حرفۀ ما است. اگر ساکن تهران هم باشید ایوان برای شما حرفه‌ایی ترین نصاب کاغذ دیواری را ارسال خواهد کرد.