کاغذ دیواری سه بعدی

نمایش 1 - 4 از 4 محصول

کاغذ دیواری سه بعدی با کیفیت بالا،  شادابی، طراوت و لطافت را مسقیم وارد منزل شما میکند. کاغذ دیواری سه بعدی طرح‌های مختلفی دارد. طرح های سه بعدی طبیعت، گل، اشکال هندسی، حیوانات، میوه، چهره، ماشین و وسائل نقلیه، المان‌های معروف شهرها از محبوب ترین اشکال برای کاغذ دیواری سه بعدی هستند.

 

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری های سه بعدی توهم عمق بیشتر را ایجاد می‌کند، که با ایجاد توهم فضای بیشتر چشم را فریب می‌دهد اما بیننده را خوشحال می‌کند.
با استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی گرافیکی ما برای دیوار های خانه خود می‌توانید به راحتی عمق و جذابیت را به هر اتاقی اضافه کنید.
مجموع ما شامل الگو های کودک پسند، اجسام، گل، فضای شهری و طبیعت، نقاشی دیوار پیچ های مارپیچی روانگردان، معماری هندسی، نماد های تونلی و ... انواع مختلف دیگر که با دیدن آنها می‌توانید حتی با تفاوت سلیقه های زیاد هم به یک اتفاق نظر برسید.
این مجموعه ها توهمی مفرح را برای دیوار شما ایجاد می‌کند، این طرح های کاغذ دیواری با جلوه های سه بعدی پر جنب جوش و چشم نواز مطمئنا در هراتاقی یک نقطه صحبت واقعی بوده و عمق و سبک مدرن جسورانه ای به آن می‌بخشد.

 

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی بر اساس متر مربع و جنس محاسبه میشود.قیمت پوستر دیواری سه بعدی بسته به نوع کاغذی است که شما انتخاب میکنید.فروشگاه آنلاین ایوان چندین نوع کاغذ دیواری سه بعدی را با متریال های مناسب و قابل شستشو برای شما آماده کرده و شما میتوانید با توجه به بودجه خود بهترین آن را برای خود انتخاب کنید.


انواع کاغذ دیواری سه بعدی

 انواع کاغذ دیواری سه بعدی در واقع بستگی به جنس و متریال کاغذی است که چاپ بر روی آن انجام می‌گیرد.فیت چاپ پذیری، نوع بافت ، قابلیت شستشو بودن بهتر و از همه مهمتر خاصیت چسب پذیری و چسبندگی جز ویژگی های مهم انواع پوستر دیواری سه بعدی است.
 

خرید آنلاین کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی برای نصب در هرنقطه از خانه شما مناسب است. فرقی نمیکند کاغذ دیواری سه بعدی را در حال و پذیرایی، اتاق خواب، و یا محیط اداریتان نصب کنید در هر صورت از انتخابتان برای نصب کاغذ دیواری سه بعدی پشیمان نخواهید شد.
برای خرید آنلاین  کاغذ دیواری اتاق خواب کودک تنها کافیست با ما در ایوان در تماس باشید. ارسال کاغذ دیواری اتاق خواب کودک متناسب با سبک و سلیقه شما در کمترین زمان ممکن، حرفۀ ما است. اگر ساکن تهران هم باشید ایوان برای شما حرفه‌ایی ترین نصاب کاغذ دیواری را ارسال خواهد کرد. 

 

کاغذ دیواری سه بعدی