پارکت لمینت آلمانی

نمایش 1 - 4 از 4 محصول

کشور آلمان یکی از قطب های تولید کننده پارکت لمینت در جهان است، با کفپوش لمینت با تکنولوژی آلمانی، میتوانید بدون استفاده از چوب، احساس چوب را به کف خانه خود ببخشید،  شما میتوانید علاوه برظاهر زیبایی که به خانه شما میدهد کیفیت بسیار بالایی هم دارد با توجه به این تفاسیر کمتر کشوری میتواند از لحاظ کیفیت با پارکت لمینت ساخت کشور آلمان رقابت کند.

 

اجزای ساخت این نوع پارکت لمینت

کفپوش لمینت آلمانی شامل لمینت کردن یک کف پوش مصنوعی چند لایه است که با استفاده از یک لایه چوب در زیر یک لایه محافظ، ظاهر یک سطح چوبی را نمایان کند. هسته پارکت لمینت با استفاده از مواد تخته فیبر به همراه رزین ملامین ساخته شده است

 

کیفیت پارکت لمینت آلمانی

پارکت های لمینت آلمانی شیک، باکلاس و مطمئن هستند که خانه شما بهترین ظاهر را می‌گیرد و با توجه به کیفیت بالایی که دارند این زیبایی تداوم بیشتری نیز دارد.

 

لمینت المانی

 

قیمت پارکت لمینت چینی

قیمت پارکت لمینت آلمانی رابطه‌ایی مستقیم با کیفیت آن دارد. پارکت لمینت آلمانی با کیفیت درجه 1 و کلاس سایش بالا و مقاوم در برابر آب قطعا از انواع درجه سه گران‌تر و صد البته کاربردی‌تر است.

 

پارکت لمینت های تحت لیسانس آلمان

کشور چین که یکی از قطب های اصلی کفپوش لمینت است بعضی از برند های خود را با فناوری های آلمانی ساخته و عرضه بازار می‌کند یا با نظارت این کشور صورت می‌گیرد که باعث رشد این صنعت در چین نیز شده است. که این نوع کفپوش ها کفپوش لمینت چینی تحت لیسانس آلمان نام دارند. که کیفیت بالا و فروش بالایی در بازار را دارند.

 

خرید پارکت لمینت آلمانی

خرید پارکت لمینت آلمانی با کیفیت و مناسب را می‌توانید از وبسایت ایوان به صورت آنلاین در سراسر ایران انجام بدهید و درب منزل خود تحویل بگیرید.
اگر ساکن تهران هستید خرید حضوری پارکت لمینت آلمانی از شرکت طراحی معماری ایوان امکان پذیر است. با خرید پارکت لمینت آلمانی از ایوان می‌توانید از مشاوره رایگان خرید بهترین پارکت لمینت، نحوه نصب و ارسال نصاب پارکت لمینت بهره‌مند شوید.