پارکت لمینت چینی محصولی قدیمی از این کشور است. چین در تولید بسیاری از محصولات ساختمانی همچون پارکت لمینت، کاغذ دیواری، سایر کفپوش و دیوار پوش‌ها سرآمد کشورهای جهان است. تجربه و سابقه چین در تولید پارکت لمینت باعث شده که محصولات بسیار متنوعی چه از نظر کیفیت و چه قیمت وارد بازار کند.
برخورداری از دستگاه‌های بسیار پیشرفته ساخت و تولید پارکت لمینت، باعث شده چین محصولات بسیار مناسب و قابل رقابت با نمونه‌های خارجی را داشته باشد.

 

لمینت چینی

 

کیفیت پارکت لمینت چینی

چین از بهترین و به روزترین دستگاه های تولید پارکت لمینت در دنیا بهره می برد. بنابراین بسیاری از پارکت‌های چینی هیچ تفاوتی با انواع اروپایی ندارند. اکثر پارکت لمینت‌های چینی کلاس سایش بالا، مقاومت بالا در برابر آب را دارند و دارای طرح‌ههای بسیار متنوعی نیز هستند.
گرچه پارکت لمینت چینی از نظر کیفیت درجه بندی می‌شود و ما در وبسایت ایوان سعی کردیم انواع درجه 1 پارکت لمینت را برای شما عرضه کنیم.

 

مزایای پارکت لمینت چینی

کشور چین در زمینه تولید انواع محصولات دکوراسیون داخلی از جمله در ضمینه پارکت لمینت سابقه طولانی دارد و با توجه به سابقه زیادی که دارد تجربه زیادی در این زمینه کسب کرده است، که توانسته محصولات با کیفیت و زیبایی را در این خصوص تولید کند که سهم زیادی از بازار را گرفته است، همچنین کشور چین با همکاری و استفاده از دستگاه های اروپایی توانسته انواع مختلف پارکت لمینت تحت لیسانس و نظارت مستقیم انواع کشور های اروپایی مانند آلمان محصولات زیادی را تولید کند که باعث شده در زمینه کاغذ دیواری و پارکت لمینت رقابت خیلی سختی را با بقیه کشور های توسعه یافته داشته باشد.
یکی دیگر از مزایای پارکت لمینت چینی میتوان به متنوع بودن قیمت های آن اشاره کرد، که سعی کرده مانند باقی تولیدات این کشور برای انواع بودجه ها و قیمت های  مختلف  محصول تولید کند و از  پارکت لمینت ارزان قیمت گرفته تا پارکت لمینت های لوکس و با قیمت بالا را عرضه کند که با این تفاسیر توانسه سهم بالای از فروش را نسبت به دیگر کشور ها داشته باشد.

 

لمینت چینی و یا لمینت اروپایی

اگر برای خرید پارکت لمینت از میان برندهای چینی، اروپایی و ایرانی شک دارید؛ باید به شما بگوییم که برندهای چینی با کیفیت زیادی هستند که قدرت رقابتی بالایی با نواع اروپایی دارند و شما برای خرید آنها نباید لحظه‌ایی شک کنید. 
البته همواره پارکت لمینت با کیفیت چینی از انواع اروپایی ارزانتر است. پس اگر بتوانید پارکت لمینت چینی با کیفیت را  در بازار پیدا کنید برای خرید آن لحظه‌ایی تردید نکنید.

 

قیمت پارکت لمینت چینی

قیمت پارکت لمینت چینی رابطه‌ایی مستقیم با کیفیت آن دارد. پارکت لمینت چینی با کیفیت درجه 1 و کلاس سایش بالا و مقاوم در برابر آب قطعا از انواع درجه سه گران‌تر و صد البته کاربردی‌تر است.


 

خرید پارکت لمینت چینی

خرید پارکت لمینت چینی با کیفیت و مناسب را می‌توانید از وبسایت ایوان به صورت آنلاین در سراسر ایران انجام بدهید و درب منزل خود تحویل بگیرید.
اگر ساکن تهران هستید خرید حضوری پارکت لمینت چینی از شرکت طرح معماری ایوان امکان پذیر است. با خرید پارکت لمینت چینی از ایوان می‌توانید از مشاوره رایگان خرید بهترین پارکت لمینت، نحوه نصب و ارسال نصاب پارکت لمینت بهره‌مند بشوید.