پارکت لمینت ایرانی بیشتر از گذشته بازار لوازم دکوراسیون ایران را پر و گوی رقابت را از نمونه‌های خارجی ربوده‌اند.
واردات پارکت لمینت مانند گذشته آسان نیست و نمونه‌های موجود معمولا از قبل در انبارها وجود داشتن و یا با هزینه‌های بسیاری بالایی وارد شده‌اند. نمونه‌های ایرانی پارکت لمینت نیز توانسته‌اند در چند سال اخیر از نظر کیفیت و استاندارهای جهانی بسیار پیشرفت کنند. بنابراین در میان محصولات پارکت لمینت ایرانی نمونه‌ها و برندهای با کیفیت زیادی نیز وجود دارند.

کیفیت پارکت لمینت ایرانی

تصور بسیاری بر این است که پارکت لمینت ایرانی بی کیفیت است و تنها نمونه‌ای خارجی و حتی چینی نسبت به ایرانی برتر هستند. اما ما به شما می‌گوییم که پارکت لمینت تولید شده در داخل کشور کیفیت بالایی دارد و تمامی استاندارای جهانی را در برمی‌گیرد. یکی از بهترین برندهای پارکت لمینت، پارکت لمینت ایزوفام است.
یکی از ویژگی‌های مهمی که پارکت لمینت‌های خارجی دارند، کلاس سایش مناسب است. امروزه اکثر پارکت لمینت‌های ایرانی نیز کلاس سایش بالا را دارند. علاوه بر آن اکثراً ضدآب هستند. لمینت ایرانی کلیک‌های استاندارد برای عدم نفوذ آب به زیر کفپوش، مقاوت بالا در برابر الکتریسته ساکن، گارانتی و خدمات پس از فروش را نیز دارا هست.

 

لمینت ایرانی

 

لمینت ایرانی و یا لمینت خارجی

انتخاب بین خرید پارکت لمینت ایرانی و یا پارکت لیمنت خارجی همواره چالش برانگیز بوده است. اجناس خارجی هم مانند نمونه های ایرانی درجه بندی دارند و چه بسا نمونه های خیلی ضعیفی از آنها وارد ایران بشود.
 اما برندهای ایرانی پارکت لمینت با کیفیت زیادی در چند سال اخیر تولید شده‌اند که هیچ تفاوتی با خارجی‌هیا باکیفیت ندارند. اما زمانی که بحث قیمت به میان می‌آید پارکت لمینتی که کیفیت انواع خارجی را داشته باشد از نظر قیمت به مراتب ارزانتر است.


پیشنهاد ما به شما خرید پارکت لمینت ایرانی نسبت به نمونه‌های درجه دو و یا سه خارجی است. همچنین بسیاری از این پارکت لمینت‌ها طوری ساخته شده‌اند که باید توسط افراد بومی همان مناطق که اشراف خوبی به دما و رطوبت دارند، نصب بشود.
نصب پارکت لمینت ایرانی به شیوه صحیح و مناسب تا حد زیادی می‌تواند تضمین کننده کیفیت آن نیز باشد.

 

قیمت پارکت لمینت ایرانی

قیمت پارکت لمینت ایرانی نسبت به پارک لمینت های ترک و یا آلمانی کمتر است. پس قیمت کمتر این پارکت لمینت‌ها یکی از مزایای مهم رقابتی‌شان با نمونه‌های خارجی است. قیمت کمتری دارند اما کیفیت مغزی و روکش لمینت آنها دست کمی از چینی‌ها ندارد. پس بسیاری از برندهای برتر پارکت لمینت ایرانی دست کمی از چینی و یا اروپایی‌ها ندارند.


خرید پارکت لمینت ایرانی


خرید پارکت لمینت ایرانی با کیفیت و مناسب را می‌توانید از وبسایت ایوان به صورت آنلاین در سراسر ایران انجام بدهید و درب منزل خود تحویل بگیرید.
اگر ساکن تهران هستید خرید حضوری پارکت لمینت ایرانی از شرکت طرح معماری ایوان امکان پذیر است. با خرید پارکت لمینت ایرانی از ایوان می‌توانید از مشاوره رایگان خرید بهترین پارکت لمینت، نحوه نصب و ارسال نصاب پارکت لمینت بهره‌مند بشوید.