انواع پوستر دیواری

پوستر دیواری به گونه‌ایی طراحی و تولید شده‌اند که گویی امضاء صاحب خانه در جای جای آن پوستر دیواری دیده می‌شود. طرح‌های پوستر‌های امروزی آنچنان متنوع و مدرن هستند که دیگر مانند گذشته، تنها طرح‌های کلاسیک و خسته‌کننده مهمان دیوارهای  خانه شما نمی‌شوند. بنابراین با انتخاب پوستر دیواری جسورانه و مدرن، تابلوهای نقاشی متفاوتی را به دیوارهای خانه‌تان آویزان کنید.

پوسترهای دیواری وینیل با طرح‌های منحصر به فرد طوری ساخته می‌شوند که به راحتی قابل نصب و جابه‌جایی باشند، طوری که حتی خود صاحبخانه نیز به راحتی بتواند خودش از پس چسباندن آن برآید. فرقی ندارد که شما قصد تغییر راه روی خانه و یا اتاق خوابتان فرزندانتان را داشته باشید، همواره تعداد زیادی پوستر دیواری طرحدار وجود دارد که به راحتی با ایده شما هماهنگ شوند.

 از بهترین طرح‌های پوستر دیواری انواعی هستند که از مناظر طبیعی همانند کوه‌ها و دشت‌ها الهام گرفته شده‌اند و یا از المان‌های گرافیکی و یا هندسی در آنها استفاده شده شده است.در پوسترههای دیواری، رنج وسیعی از رنگهای جذاب و براق مانند: زرد، قرمز تا رنگ‌های سفید، سیاه و خاکستری استفاده شده است. فرقی نمی‌کند چه طرح و یا رنگی را انتخاب کنید، مهم این است که هیچ متریالی به اندازه پوسترهای دیواری نمی‌تواند به راحتی خانه شما را بشدت متحول کنند.

 

پوستر دیواری


پوسترهای دیواری براساس طرح و جنس به انواع مختلفی تقسیم میشوند

انواع پوستر دیواری براساس طرح: 

•    پوستر دیواری سه بعدی
•    پوستر دیواری طرح طبیعت
•    پوستر دیواری طرح چهره
•    پوستر دیواری گل
•    پوستر دیواری کلاسیک و لوکس
•    پوستر دیواری ورزشی
•    پوستر دیواری طرح شهری
•    پوستر دیواری اشیا(ماشین، هواپیما، موتورسیکلت ...)

مزیت های پوستر دیواری 


طول عمر بالا 

یکی از معایب کاغذهای دیواری این است که بعد از مدتی به علت نشستن گردوغبار بر روی سطح ، کاغذ دیواری دچار تغییر رنگ می‌شوند. ولی پوستر های دیواری به علت ثباتی که در رنگ دارند و متریالی که در ساخت آنها استفاده می شود ماندگاری بالاتری دارند.


مقرون به صرفه بودن

با وجود اینکه پوستر‌های دیواری ماندگاری بالاتری دارند، قیمتی کمتر از کاغذ های دیواری دارند که خود مزیت بزرگی برای پوستر دیواری محسوب می‌شود.

ثبات در رنگ

به دلیل اینکه طرح ها بر روی پوسته پی وی سی توسط چاپ‌گر‌های پیشرفته و قدرتمند چاپ می شوند و هیچ‌گاه تغییری در رنگ‌های خود نمی دهند و با حتی با یک دستمال ساده با همان کیفیت روز اول خرید جلوه خواهند کرد. 


قابلیت شستشو

این ویژگی خیال شما را بابت تمام کثیفی‌ها و گردوغبار و آلودگی‌های روی سطح راحت می کند 


نصب آسان

از مزیت‌های دیگر پوستر دیواری نصب راحت و آسان آن است . با این وجود نگران نباشید! شرکت معماری ایوان به واسطه بازار گسترده ای که پوشش می دهد در هر زمینه‌ای به شما نصاب‌های حرفه‌ای و متخصص را معرفی خواهد کرد.


چاپ طرح دلخواه 

اگر طرح دلخواه و مورد نظر خود را پیدا نکردید اصلا نگران نباشید! شما می توانید طرح و یا عکس دلخواه‌تان را برای ما بفرستید تا ما پوستر آن را به شما تحویل دهیم .

حدود قیمت پوستر دیواری

قیمت پوستر دیواری بر اساس نوع طرح انتخابی شما تعین نمی‌شود. بلکه قیمت پوسترهای دیواری براساس جنس کاغذی که طرح بر روی آن چاپ می‌شود، متغییر است. معمولا پوسترهای دیواری که بر روی چرم چاپ می‌شوند از کلاس قیمتی بالاتری برخوردارند. و پوسترهای دیواری که برروی پی وی سی(فابریک کاغذ دیواری) ارزان قیمت‌تر هستند.


خرید پوستر دیواری از شرکت ایوان

با خرید پوستر دیواری کل دکوراسیون داخلی خانه‌تان را تحت تاثیر قرار بدهید. برای خرید انواع پوسترهای دیواری در طرحها و کیفیتهای مختلف میتوانید به راحتی طرح مورد علاقه خودتان را انتخاب کنید، برای مشاوره خرید و نصب هم میتوانید با ایوان در تماس باشید. بعد از طی فرآیند خرید پوستر دیواری خودتان را در کوتاهترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرد. اگر ساکن استان تهران هم باشید ایوان بهترین نصاب پوستر دیواری را برای شما ارسال خواهد کرد.