پوستر دیواری طرح خط نستعلیق

پوستر دیواری طرح خط نستعلیق از اشکال های متنوع و با رنگ بندی های مختلف و خاص و نیز از اشکال های هندسی و برجسته تشکیل شده است. این نوع پوستر ها از رنگ بندی های متنوع و خاص تشکیل شده اند که می‌توانید بر اساس سلیقه خود و رنگ بندی و تنوع طرح های ما بهترین انتخاب را انجام دهید

 

فروشگاه پوستر دیواری خط نستعلیق

فروشگاه آنلاین ایوان  با سالها تجربه در زمینه فروش  انواع پوستر دیواری آماده فروش انواع پوستر طرح خط نستعلیق به صورت آنلاین و حضوری است. برای سفارش خرید پوستر دیواری خط نستعلیق ، لطفاً ابعاد دیوار مورد نظرتان را اندازه گیری کنید و سپس با ما تماس بگیرید، تا قیمت تمام شده نصب پوستردیواری مد نظرتان را متوجه بشوید.

 

پوستر دیواری خط نستعلیق گرافیکی و آبرنگی

پوستر های طرح خط نستعلیق که که طرح آن ها شبیه آبرنگ و یا گرافیکی هستند به صورت سه بعدی می‌باشند که میتواند انواع محیط ها را شبیه جعبه جواهر کند و تمام سلایق را تحت تاثیر قرار دهند، این نوع طرح ها شبیه پوستر دیواری طرح طبیعت سرشار از انرژی مثبت می‌باشند و  میتواند لحضات خوشی را برای شما تداعی کند.

 

کیفیت پوستر دیواری خط نستعلیق

پوستر دیواری خط نستعلیق در سه کیفیت مختلف ‏pvc، ‏pvc گرماژ بالا ‏pvc اکلیل دار و چرم تولید می شود، که انواع اکلیل دار، قیمت بالاتری دارند و البته هر سه مورد قابل شستشو هستند و از کیفیت بالایی نیز برخوردار هستند.

 

خرید پوستر دیواری خط نستعلیق

خرید پوستر دیواری طرح خط نستعلیق را می‌توانید با هر میزان بودجه و درآمدی که دارید، محقق کنید.
خرید پوستر دیواری خط نستعلیق با هر طرح و رنگ و لعابی می تواند انتخاب بسیار ارزشمندی  باشد.  فروشگاه  آنلاین  ایوان  انواع پوستر دیواری را در رنگ و طرح های مختلف دسته بندی کرده تا شما مشتریان به راحتی بتوانید پوستر دیواری مناسب خود را انتخاب کنید.

پوستر دیواری  خط نستعلیق آنقدر می‌تواند ‏لاچکری باشد که جلوه باور نکردنی به خانه شما بدهد‌.

قیمت پوستر دیواری خط نستعلیق

قیمت پوستر دیواری خط نستعلیق رابطه مستقیم با جنس و کیفیت پوستر دیواری و ابعاد دیوار شما دارد. هرچه کیفیت بالاتری را انتخاب کنید و دیوار شما ابعاد بالاتری داشته باشد قیمت نیز بیشتر می‌شود.