پوستر دیواری های سه بعدی (3D) توهم عمق بیشتر را ایجاد می‌کند، که با ایجاد توهم فضای بیشتر چشم را فریب می‌دهد اما بیننده را خوشحال می‌کند.
با استفاده از پوستر دیواری سه بعدی گرافیکی ما برای دیوار های خانه خود می‌توانید به راحتی عمق و جذابیت را به هر اتاقی اضافه کنید.
مجموع ما شامل الگو های کودک پسند، اجسام، گل، فضای شهری و طبیعت، نقاشی دیوار پیچ های مارپیچی روانگردان، معماری هندسی، نماد های تونلی و ... انواع مختلف دیگر که با دیدن آنها می‌توانید حتی با تفاوت سلیقه های زیاد هم به یک اتفاق نظر برسید.
این مجموعه ها توهمی مفرح را برای دیوار شما ایجاد می‌کند، این طرح های کاغذ دیواری با جلوه های سه بعدی پر جنب جوش و چشم نواز مطمئنا در هراتاقی یک نقطه صحبت واقعی بوده و عمق و سبک مدرن جسورانه ای به آن می‌بخشد.

 


پوستر دیواری های سه بعدی همان پوستر دیواری است که به دلیل طرح های سه بعدی اصطلاحا به انها پوستر دیواری سه بعدی می‌گویند. 

 

فروشگاه پوستر دیواری سه بعدی(3D)

 فروشگاه آنلاین ایوان  با سالها تجربه در زمینه فروش  انواع پوستر دیواری آماده فروش انواع پوستر طرح سه بعدی  به صورت آنلاین و حضوری است. برای سفارش خرید پوستر دیواری سه بعدی ، لطفاً ابعاد دیوار مورد نظرتان را اندازه گیری کنید و سپس با ما تماس بگیرید، تا قیمت تمام شده نصب پوستردیواری مد نظرتان را متوجه بشوید.

 

کیفیت پوستر دیواری سه بعدی(3D)

پوستر دیواری سه بعدی در سه کیفیت مختلف ‏pvc، ‏pvc گرماژ بالا ‏pvc اکلیل دار و چرم تولید می شود، که انواع اکلیل دار، قیمت بالاتری دارند و البته هر سه مورد قابل شستشو هستند و از کیفیت بالایی نیز برخوردار هستند.

 

خرید پوستر دیواری سه بعدی(3D)

خرید پوستر دیواری طرح سه بعدی را می‌توانید با هر میزان بودجه و درآمدی که دارید، محقق کنید.
خرید پوستر دیواری سه بعدی با هر طرح و رنگ و لعابی می تواند انتخاب بسیار ارزشمندی  باشد.  فروشگاه  آنلاین  ایوان  انواع پوستر دیواری را در رنگ و طرح های مختلف دسته بندی کرده تا شما مشتریان به راحتی بتوانید پوستر دیواری مناسب خود را انتخاب کنید.

پوستر دیواری  سه بعدی سه بعدی آنقدر می‌تواند ‏لاچکری باشد که جلوه باور نکردنی به خانه شما بدهد‌.

قیمت پوستر دیواری سه بعدی(3D)

قیمت پوستر دیواری سه بعدی رابطه مستقیم با جنس و کیفیت پوستر دیواری و ابعاد دیوار شما دارد. هرچه کیفیت بالاتری را انتخاب کنید و دیوار شما ابعاد بالاتری داشته باشد قیمت نیز بیشتر می‌شود.