کاشی سرامیکی کفپوشی با طرح، رنگ و الگوهای مختلف است. کفپوش‌ههای سرامیکی با داشتن تنوع، الگوهای زیبا، در دکوراسیون داخلی خانه و اداره بسیار پرطرفدار هستند. سرامیک ها هم به عنوان کفپوش استفاده می‌شوند و هم به عنوان کاشی بین کابینتی. ابعاد، جنس و طرح و تنوع سرامیک بین کابینتی و کفپوش زمین با یکدیگر متفاوت هستند.

مزیتی که کفپوش و یا بین کابینتی سرامیکی دارند، دوام بسیار بالای آنهاست. کفپوش‌های سرامیکی بر خلاف پارکت لمینت و یا کفپوش‌های وینیل کاملا ضد آب هستند. کف قیمتی این کفپوشها نیز از انواع چوب و پارکت پایین تر است.


کفپوش سرامیکی

کفپوش‌های سرامیکی را در هرکجای خانه اعم از حمام و سرویس بهداشتی، آشپزخانه، اتاق‌ها و پذیرایی نصب کرد. نصب کفپوش سرامیکی معمولا آسان است و در کمتر از یک روز می‌توانید کل خانه را با نصب کفپوش سرامیکی تغییر بدهید.

ضخامت کفپوش‌های سرامیکی از ضخامت کاشی بین کابینتی بیشتر است. تاثیر رنگ و سایز در این نوع سرامیک‌ها برای محیط شما بسیار موثر می‌باشد. و حتی مات و براق و یا حتی پولیش محصولات سرامیکی بسته به نوع کاربری شما در محیط تاثیرگذار است.


سرامیک کف مناسب

رنگ سرامیک کف بسته به نوع کاربرد فضای شما دارد. برای مثال سرامیک کف منزل با طیف رنگ قهوه‌ای جزو مواردی هستند که به راحتی با هر دکوراسیونی هماهنگ می‌شوند. رنگ کرم برای سرامیک کف بعد نگ قهوه‌ایی طرفداران زیادی دارد که در خانه‌های کوچک استفاده می‌شوند. سرامیک کف با رنگ سفید  روشن هم خانه را مدرن و بزرگتر نشان می‌دهد. سرامیک‌های رنگ تیره برای خانه‌های با دکوراسیون کلاسیک پیشنهاد می‌شوند.


کاربرد سرامیک کف

سرامیک کف دوام و مقاومت بالایی دارد و از آن در تمامی مناطق و فضاها می‌توان استفاده کرد. برای نصب آن نیازی به هیچگونه فوم و یا متریال این چنینی نیست. سرامیک کف را میتوان هم در مناطق مسکونی، هم اداری و هم نواحی پرتردد تجاری نصب کرد.

 

سرامیک

قیمت سرامیک کف

قیمت سرامیک کف بستگی به جنس، مدل، طرح، و ابعاد سرامیک دارد. سرامیک‌های مرغوب‌تر و با دوام‌تر قیمت بالاتری دارند و هرچه ابعاد سرامیک هم بیشتر باشد قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.


خرید سرامیک کف

خرید سرامیک کف با کیفیت و مناسب را می‌توانید از وبسایت ایوان به صورت آنلاین در سراسر ایران انجام بدهید و درب منزل خود تحویل بگیرید.
اگر ساکن تهران هستید خرید حضوری سرامیک کف از شرکت طرح معماری ایوان امکان پذیر است. با خرید سرامیک کف از ایوان می‌توانید از مشاوره رایگان خرید بهترین سرامیک، نحوه نصب و ارسال نصاب سرامیک بهره‌مند بشوید.