چمن مصنوعی تزئینی

نمایش 1 - 3 از 3 محصول

چمن مصنوعی تزئینی با نمایی کاملا طبیعی و زیبا زینت بخش فضای سبز ما اعم از تراس، حیاط، فضای سبز ویلا و زمین‌ها بازی و مهد کودک است. چمن مصنوعی نیازی به آبیاری، مراقب و کودپاشی ندارد، همواره سبز است و نور خورشید، باد و باران هیچگونه آسیبی نمیزند. چمن ‌های مصنوعی تزئینی انواع مختلفی دارند. برخی تک بافت، دو بافت و یا چند بافت هستند. چند مصنوعی‌های دو بافت و چندبافت نمایی طبیعی تر دارند.
چمن مصنوعی تزئيني اساسا برای ایجاد نمای سبز و پر طراوت برای نماهای خارج از خانه طراحی شده اند. 

 


انواع چمن مصنوعی تزئيني 


چمن های مصنوعی تزئيني تک بافت، دو بافت و چند بافت هستند. تک بافت ها به صورت یک دست سبز هستن و چند بافت ها از رنگهای زرد و سبز روشن نیز در آنها استفاده شده است و نمایی طبیعی تر دارند.


چمن مصنوعی تزئینی تک بافت

چمن مصنوعی تک بافت به آن دسته از انواع چمن مصنوعی گفته می‌شود که در تولیدشان تنها از یک نوع نخ استفاده شده است. این نخ‌ها هم اندازه و یکسان هستند و یکدستی و همیشه سبزبودن بافت و الیاف این چمن، فضایی همواره سبز و بهاری را در ذهن بینندگان تداعی می‌کند.

 


چمن مصنوعی تزئینی دو بافت 

چمن مصنوعی دو بافت دارای الیافی با دو رنگ متفاوت سبز و سبز-زرد است که ظاهری کاملا طبیعی به محیط بیرون از خانه شما می‌بخشد. این چمن آنقدر طبیعی به نظر می‌رسد که در نگاه اول به سختی می‌توان آن را از چمن طبیعی  تمیز داد.
چمن مصنوعی دو بافت بلژیکی با ارتفاع 25 میلی مترگزینه بسیار مناسبی برای نصب بین موزاییکها است و جلوه بسیار زیبایی برای  به محیط ویلا و حیاط خانه شما ایجاد میکند . چمن مصنوعی رویال دو بافت، به راحتی توسط جاروبرقی، غبار زدایی می‌شود، از این رو برای نصب در تراس و بالکن گزینه بسیار جذابی است.


نصب چمن مصنوعی ورزشی

نصب چمن مصنوعی تزئینی به این شکل است که در ابتدا باید یک لایه نرم و نمدی شکل را بر روی لایه سخت قرار بدهید که نقش آن محافظت و جلوگیری از ضربه خوردن لایه ابتدایی باشد.
 در مرحله بعد رول های چمن مصنوعی تزئینی که متناسب با ابعاد زمین  هستند را بر روی زمین در کنار هم پهن کنید و قسمت های اضافی آن را با کاتر برش بدهید.
 در مرحله سوم که مرحله اتصال رول های چمن به یکدیگر است یک لایه نوار اتصال در زیر دو سمت چمن مصنوعی تزئینی قرار بدهید و با استفاده از چسب هر دو لایه چمن را بر روی نوار اتصال قرار دهید. 
در مرحله بعد با توجه به نوع کاربرد و ابعاد چمن مصنوعی مقداری شن سیلیس بر روی چمن بپاشید. تا حدودی گرانول لاستیک یا وود گرانول بر روی آن بپاشید.

 


قیمت چمن مصنوعی تزئینی

قیمت چمن مصنوعی تزئینی با توجه به کیفیت و ابعاد آن متفاوت است. چمن مصنوعی دو بافت تزئینی معمولا گرون تر از تک بافت است و انواع مرتفع تر نیز گرانتر از انواع کم ارتفاع هستند.


خرید چمن مصنوعی تزئینی

فروشگاه آنلاین ایوان  با سالها تجربه در زمینه فروش  انواع چمن مصنوعی آماده فروش چمن مصنوعی ورزشی دو بافت و تک بافت  به صورت آنلاین و حضوری است. برای سفارش خرید پوستر دیواری ، لطفاً ابعاد زمین را اندازه گیری کنید و سپس با ما تماس بگیرید، تا قیمت تمام شده نصب و خرید چمن مصنوعی  را متوجه بشوید.