چمن مصنوعی ورزشی

نمایش 1 - 3 از 3 محصول

چمن مصنوعی ورزشی یکی از کارامدترین چمن‌ها برای هر محیطی از ورزشی بگیرید تا خانگی است. این چمن بشدت مقاوم در برابر پا خوردگی و ضربه است. چمن مصنوعی ورزشی در انواع سالن ورزشی شامل زمین فوتبال، زمین گلف، زمین تنیس نصب می‌شود. الیاف مورد استفاده در چمن مصنوعی ورزشی از جنس الیاف پلی اتیلن، پلی پروپیلن و نایلون است.

 

چمن مصنوعی ورزشی

 

انواع چمن‌های مصنوعی ورزشی


چمن مصنوعی از دو نوع الیاف مختلف پلی اتیلن و پلی پروپیلن ساخته می‌شود. چمن مصنوعی جنس پلی اتیلن گرانول خام ساخته می‌شود که ذوب می شود و رنگ و مواد دیگری به آن اضافه می شود. سپس برای بافت با دستگاه بافندگی مورد استفاده قرار می گیرد. الیاف پلی اتیلن بسیار نرم و لطیف است.
چمن مصنوعی  ورزشی از الیاف پلی پروپیلن در برابر ضربه و شوت‌های مقاوتی حالت محافظتی و مقاومی دارد. این الیاف خشن هستند و حالت ارتجاعی بسیار بالایی نیز دارند. شکل آن شبیه خزه هست که برای انجام حرکات ورزشی بسیار مناسب هستند.

 


نصب چمن مصنوعی ورزشی

نصب چمن مصنوعی ورزشی به این شکل است که در ابتدا باید یک لایه نرم و نمدی شکل را بر روی لایه سخت قرار بدهید که نقش آن محافظت و جلوگیری از ضربه خوردن لایه ابتدایی باشد.
 در مرحله بعد رول های چمن مصنوعی ورزشی که متناسب با ابعاد زمین  هستند را بر روی زمین در کنار هم پهن کنید و قسمت های اضافی آن را با کاتر برش بدهید.
 در مرحله سوم که مرحله اتصال رول های چمن به یکدیگر است یک لایه نوار اتصال در زیر دو سمت چمن مصنوعی قرار بدهید و با استفاده از چسب هر دو لایه چمن را بر روی نوار اتصال قرار دهید. 
در مرحله بعد با توجه به نوع کاربرد و ابعاد چمنمصنوعی مقداری شن سیلیس بر روی چمن بپاشید. تا حدودی گرانول لاستیک یا وود گرانول بر روی آن بپاشید و در انتها زمین چمن فوتبال را خط کشی کنید.

 


قیمت چمن مصنوعی ورزشی

قیمت چمن مصنوعی ورزشی با توجه به کیفیت و ابعاد آن متفاوت است. چمن مصنوعی دو بافت ورزشی معمولا گرون تر از تک بافت است وانواع مرتفع تر نیز گرانتر از انواع کم ارتفاع هستند.


خرید چمن مصنوعی ورزشی

فروشگاه آنلاین ایوان  با سالها تجربه در زمینه فروش  انواع چمن مصنوعی آماده فروش چمن مصنوعی ورزشی دو بافت و تک بافت  به صورت آنلاین و حضوری است. برای سفارش خرید پوستر دیواری ، لطفاً ابعاد زمین را اندازه گیری کنید و سپس با ما تماس بگیرید، تا قیمت تمام شده نصب و خرید چمن مصنوعی  را متوجه بشوید.