پوستر دیواری اتاق خواب نوعی کاغذ دیواری با طرح یکپارچه با طرح‌های مختلف، مخصوصا طرح‌های آرامبخش است. پوستر دیواری با مناسب اتاق‌خواب معمولا طرح‌هایی مانند گرافیکی، سه بعدی، چهره، طرح‌های کودکانه، افراد معروف، فوتبالیست‌ها و حتی طرح طبیعت هستند. این پوسترهای دیواری برای نصب در اتاق خواببزرگسالان، نوجوانان و حتی کودکان مناسب هستند.

مردم تا سال 1980 از گچ کاری اتاق خواب خود با کاغذ دیواری لذت می بردند که ناگهان مردم از الگوهای کسل کننده و گلدار خسته شدند. سپس پوستر دیواری به سرعت جایگزین کاغذ قبلی شد.  با این حال ، با گذشت سالها کاغذ دیواری دوباره بازگشت. کاغذ دیواری امروزی مانند گذشته نیست ، زیرا بسیار سرگرم کننده و باکلاس است!  پوستر دیواری اتاق خواب شما با طرح ها و الگوهای ابتکاری ، خانه شما را درخشان می کند.

 

ایده های پوستر دیواری اتاق خواب

طراحی دیوار اتاق خواب یکی از جنبه هایی است که تعیین می کند شما کی هستید و اتاق خواب شما چگونه به نظر می رسد. در اتاق های خود هرچه دارید ، ابتدا به دیوارها فکر کنید زیرا دیوارها خانه و خانه شما را می سازند ، و اگر فداکاری هایی را به نفع آنها انجام ندهید ، خواهید دید که اتاق های شما دارای نوعی بداهه موقت و مسکن هستند. ویلیام موریس می گوید. نقش آن در طراحی کلی بسیار مهم است ، زیرا ممکن است بر روحیه و سبک اتاق تأثیر بگذارد ، و همچنین بر انتخاب مبلمان برای خود اتاق خواب نیز تأثیر می گذارد.

 

هنگامی که تصمیم به استفاده از پوستر دیواری گرفتید ، انتخاب تصویر مناسب آسان تر است، به غریزه طبیعی خود اعتماد کنید، ریس توصیه می کند:  ما به دلایلی به رنگ ها و الگوهای خاصی کشیده می شویم. ما از احساسی که آنها به ما می دهند خوشمان می آید.
برخی از مردم هر دو را در حال حاضر مخلوط کرده اند. کاغذ دیواری و پوستر دیواری را برای اتاق خواب انتخاب کرده اند. 
چه کسی نمی خواهد با بازکردن چشمان خود با طرح مورد علاقه خود ، نقاشی های  هنری یا منظره ای از دریا بیدار شود؟ با نقاشی های دیواری زیبا و متمایز اتاق خواب ما می توانید فضایی متفاوت به اتاق خود ببخشید . در میان صدها  طرح مختلف که توسط طراحان ما تهیه شده است ، موضوعی را که روح شما را منعکس می کند پیدا کنید. پوستر دیواری اتاق خواب راهی آسان و مقرون به صرفه برای تازه سازی اتاق خواب شما است. 
 

پوستر دیواری اتاق خواب 3بعدی

پوستر دیواری اتاق خواب طرح سه بعدی از پرطرفدارترین انواع پوستر دیواری است که انواع طرح‌ها را با رنگها و جلوه‌های بشدت حقیقی برروی دیوار شما به نمایش می‌گذارد. این پوسترها نظر هر بیننده‌ایی را به سمت خودشان جلب می‌کنند.

 

فروشگاه پوستر دیواری اتاق خواب

 فروشگاه آنلاین ایوان  با سالها تجربه در زمینه فروش  انواع پوستر دیواری آماده فروش انواع پوستر دیواری اتاق خواب به صورت آنلاین و حضوری است. برای سفارش خرید پوستر دیواری اتاقخواب، لطفاً ابعاد دیوار مورد نظرتان را اندازه گیری کنید و سپس با ما تماس بگیرید، تا قیمت تمام شده نصب پوستردیواری مد نظرتان را متوجه بشوید.


کیفیت پوستر دیواری اتاق خواب

پوستر دیواری اتاق خواب در سه کیفیت مختلف ‏pvc، ‏pvc گرماژ بالا ‏pvc اکلیل دار و چرم تولید می شود، که انواع اکلیل دار، قیمت بالاتری دارند و البته هر سه مورد قابل شستشو هستند و از کیفیت بالایی نیز برخوردار هستند.

 

 قیمت پوستر دیواری اتاق خواب

  قیمت پوستر دیواری اتاقخواب رابطه مستقیم با جنس و کیفیت پوستر دیواری و ابعاد دیوار شما دارد. هرچه کیفیت بالاتری را انتخاب کنید و دیوار شما ابعاد بالاتری داشته باشد قیمت نیز بیشتر می‌شود.

خرید پوستر دیواری اتاق خواب

خرید پوستر دیواری مناسب اتاق خواب را می‌توانید با هر میزان بودجه و درآمدی که دارید، محقق کنید. خرید پوستر دیواری اتاق خواب با هر طرح و رنگ و لعابی می تواند انتخاب بسیار ارزشمندی  باشد.  فروشگاه  آنلاین  ایوان  انواع پوستر دیواری را  در رنگ و طرح های مختلف دسته بندی کرده تا شما مشتریان به راحتی بتوانید پوستر دیواری مناسب خود را انتخاب کنید. پوستر دیواری  سه بعدی اتاق خواب انقدر می‌تواند ‏طبیعی باشد که جلوه باور نکردنی به خانه شما بدهد‌.