پوستر دیواری چهره

نمایش 1 - 15 از 53 محصول

پوستر دیواری چهره نوعی کاغذ دیواری با طرح یکپارچه با طرح چهره انسان، مخصوصا خانم ها است. پوستر دیواری با طرح چهره زن آفریقایی، پوستر دیواری با طرح چهره بازیگران، پوستر دیواری طرح چهره فوتبالیست‌ها، چهره افراد مشهور، چهره مدل آرایشی، و غیره همگی در زمره پوستر دیواری طرح چهره قرار می‌گیرند. این پوسترهای دیواری برای نصب در سالهای زیبایی و اتاق خواب مناسب هستند.

 

پوستر دیواری چهره 3بعدی

پوستر دیواری طرح چهره سه بعدی از پرطرفدارترین انواع پوستر دیواری است که چهره انسان را با رنگها و جلوه‌های بشدت حقیقی برروی دیوار شما به نمایش می‌گذارد. این پوسترها نظر هر بیننده‌ایی را به سمت خودشان جلب می‌کنند.

  پوستر دیواری  سه بعدی طرح چهره انقدر می‌تواند ‏طبیعی باشد که جلوه باور نکردنی به خانه شما بدهد‌.

 

فروشگاه پوستر دیواری چهره

 فروشگاه آنلاین ایوان  با سالها تجربه در زمینه فروش  انواع پوستر دیواری آماده فروش انواع پوستر دیواری پوستر طرح چهره به صورت آنلاین و حضوری است سفارش خرید پوستر دیواری طرح چهره لطفاً ابعاد دیوار مورد نظرتان را اندازه گیری کنید و سپس با ما تماس بگیرید تا قیمت تمام شده نصب پوستردیواری مد نظرتان را متوجه بشوید.

 

 قیمت پوستر دیواری طرح چهره

  قیمت پوستر دیواری طرح چهره رابطه مستقیم با جنس و کیفیت پوستر دیواری و ابعاد دیوار شما دارد. هرچه کیفیت بالاتری را انتخاب کنید و دیوار شما ابعاد بالاتری داشته باشد قیمت نیز بیشتر می‌شود.

 

کیفیت پوستر دیواری طرح چهره

پوستر دیواری طرح چهره در سه کیفیت مختلف ‏pvc، ‏pvc گرماژ بالا ‏pvc اکلیل دار و چرم تولید می شود که انواع اکلیل دار، قیمت بالاتری دارند و البته هر سه مورد قابل شستشو هستند و از کیفیت بالایی نیز برخوردار هستند.

 

خرید پوستر دیواری چهره

خرید پوستر دیواری طرح چهره را می‌توانید با هر میزان بودجه و درآمدی که دارید، محقق کنید.
خرید پوستر دیواری طرح چهره برای اتاق خواب، پذیرایی و سالن پذیرایی شما  می تواند انتخاب بسیار ارزشمندی  باشد.  فروشگاه  آنلاین  ایوان  انواع پوستر دیواری را در رنگ و طرح های مختلف دسته بندی کرده تا شما مشتریان به راحتی بتوانید پوستر دیواری مناسب خود را انتخاب کنید.

 

چاپ پوستر دیواری چهره با عکس دلخواه شما و یا عکس شخصی و به سلیقه شخصی خودتان می تواند بسیار چشم نواز و جذاب باشد و دیوار و سطح شما را کاملا از دیگران متمایز  و منحصر به فرد کند.


به این صورت شما می توانید برای چاپ پوستر چهره از عکس های شخصی خودتان نیز استفاده کنید و عکس مورد علاقه خود را در قالب پوستر دیواری بر روی دیوار اتاق خوابتان و یا حتی سالن پذیرایی داشته باشید.