پوستر دیواری طبیعت و منظره

نمایش 1 - 15 از 41 محصول

پوستر دیواری طبیعت نوعی کاغذ دیواری با طرح یکپارچه با طرح طبیعت است. پوستر دیواری با طرح گل رز، پوستر دیواری با طرح میوه، مناظر طبیعی و زیبا، آبشار، جنگل، مناظر پاییز و تابستان همگی در زمره پوستر دیواری طرح طبیعت قرار می‌گیرند.

آیا شما هم دوست دارید در طبیعت بیرون بروید و طبق قوانین هنر در آنجا استراحت کنید؟ آیا ساحل ، دریا یا جنگل را دوست دارید زیرا این مکانها همیشه مکانهای حسرت شما بوده اند؟ پس ما خبرهای خوبی برای شما داریم، زیرا پوسترهایی را ارائه می دهیم که بر نقوش طبیعت تمرکز می کنن.  در آنجا گیاهان متعددی را خواهید دید که در حال شکوفایی کامل هستند، اما همچنین حیوانات و مناظر متنوعی را مشاهده می کنید.  شما محدود به اندازه نیستید ، زیرا بسیاری از سبک ها در قالب های کوچک و بزرگ در دسترس هستند ، بنابراین می توانید یک دیوار کامل یا قسمتی از آن را تزئین کنید. با استفاده از نقوش طبیعت، فصول مختلف نیز مورد توجه قرار گرفته است. در نهایت ، پوسترها با مناظر بسیار متنوع هستند و به دلیل نقوش درخت نخل یا تصویر جنگلی در پاییز بسیار چشم نواز هستند.


با داشتن پوستر دیواری طرح طبیعت انرژی مثبت را به خانه بیاورید

روز کاری به اندازه کافی خسته کننده بوده است ، بنابراین زمان آرامش و استراحت در خانه فرا رسیده است. می توانید برای خود یک فنجان چای درست کنید و یک کتاب بردارید و سپس روی نیمکت اتاق نشیمن چیزی بخوانید. این مرحله استراحت با پوسترهایی با نقوش ساحلی پشتیبانی می شود که خاطرات آخرین تعطیلات را بیدار می کند و با نقوش آنها لنگرگاهی در دنیایی با سرعت بالا است. این مربوط به عکس ساحل است، که بر روی آن دریا و ماسه دیده می شود ، اما همچنین برای غروب خورشید ، که حالتی رویایی ایجاد می کند. چنین پوسترهایی در اندازه های مختلف موجود است و می توان آنها را به دیوار وصل کرد. چشم انداز پرووانس ، قاصدک یا چشم انداز جنگل به همان زیبایی و بازیگوش هستند. رنگهای قدرتمند نقوش رنگی چشم نواز واقعی هستند ، اما پوسترهای سیاه و سفید نیز همینطورکلاسیک و بسیار ساده هستند در کنار پوسترها دریا یا آبشارهایی وجود دارد که وقتی در راهرو یا اتاق نشیمن قرار می گیرند ، آرامش و آرامش را تضمین می کنند. پوسترهایی با نقوش حیوانات که گنجشک کوچک ، جغد ، فیل یا حیوان دیگر را نشان می دهند نیز بسیار هوشمند هستند. همه پوسترها عکس واقعی نیستند ، نقاشی هایی نیز وجود دارد که به لطف طراحی منحصر به فرد آنها حتی در اتاق کودک قرار می گیرد . 


پوسترهایی با چشم اندازها - بازیگوش ، رویایی ، بی نهایت زیبا

ما هشت ساعت در روز کار می کنیم ، یک ساعت را در ماشین در جاده می گذرانیم ، هشت ساعت می خوابیم و در این بین صبحانه و شام می خوریم. بنابراین زمان ما به اندازه کافی شلوغ است و به همین دلیل زمان آرامش و استراحت فرا رسیده است. می توانید آنها را با نقوش جداگانه از طبیعت یا قلمرو حیوانات که ما در فروشگاه آنلاین خود ارائه می دهیم ، داشته باشید. سپس روی کاناپه بنشینید یا دراز بکشید و پوسترهایی با نقوش ساحلی یا تصاویری را ببینید که دریا یا جنگل را نشان می دهند. با همه این موارد می توانید استراحت کرده و باتری های خود را شارژ کنید. اگر پس از آن پوستری را مشاهده کنید که دریای بالتیک و دریا را نشان می دهد. مهم نیست قلب شما برای حیوانات می تپد یا مناظر ، زیرا هر دو پوسترهایی با نقوش حیوانات و همچنین پوسترهایی با نقوش ساحلی در چهار دیوار شما چشم نواز واقعی هستند. 
شما می توانید از احساس واقعی رفاه با همه این نقوش طبیعت مطمئن باشید ، زیرا غروب آفتاب ، فیل ها ، جنگل ها یا سواحل به طرز چشمگیری مسحور کننده هستند. اگر تصمیم گرفتید این تصاویر عالی را انتخاب کنید ، آنها را در اتاق نشیمن ، غذاخوری آویزان کنید. اتاق ، راهرو یا اتاق خواب را باز کنید و هر لحظه از آرامش لذت ببرید.


آبشارها یا جنگل در نقوش طبیعت

البته آبشارها یکی از نقوش طبیعت هستند که برای شما نیز الهام بخش خواهند بود ، اما پوسترهایی با نقوش حیوانات نیز بسیار متنوع هستند و یک دارایی واقعی برای اتاق نشیمن و اتاق خواب در آپارتمان یا خانه شما هستند.  می توانید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید تمام دیوار را تزئین کنید یا فقط قسمتی از آن را تزئین کنید. چنین پوستری در مورد طبیعت نه تنها برای چهار دیوار شما ایده آل است ، بلکه یک هدیه ایده آل برای تولد بهترین دوست شما است. 
برخی از این نقوش شامل احساس تعطیلات است ، اما ویژگی مشترک همه آنها این است که شما با آنها بسیار راحت خواهید بود. نقوش طبیعت یا پوسترهایی با نقوش حیوانات به طور ایده آل برای اتاق نشیمن مناسب است ، اما می توان آنها را در اتاق خواب ها نیز نصب کرد. این پوسترهای باکیفیت را از طیف گسترده ای از مناطق طبیعی انتخاب کنید و از همان ابتدا انتخاب صحیح را انجام خواهید داد. نقوش طبیعت یا پوسترهایی با نقوش حیوانات به طور ایده آل برای اتاق نشیمن مناسب است ، اما می توان آنها را در اتاق خواب ها نیز نصب کرد. این پوسترهای باکیفیت را از طیف گسترده ای از مناطق طبیعی انتخاب کنید و از همان ابتدا انتخاب صحیح را انجام خواهید داد. نقوش طبیعت یا پوسترهایی با نقوش حیوانات به طور ایده آل برای اتاق نشیمن مناسب است ، اما می توان آنها را در اتاق خواب ها نیز نصب کرد. این پوسترهای باکیفیت را از طیف گسترده ای از مناطق طبیعی انتخاب کنید و از همان ابتدا انتخاب صحیح را انجام خواهید داد.

 

پوستر دیواری طبیعت 3بعدی

پوستر دیواری طبیعت سه بعدی از پرطرفدارترین انواع پوستر دیواری است که طبیعت را با رنگها و جلوه‌های بشدت حقیقی برروی دیوار شما به نمایش می‌گذارد. این پوسترها نظر هر بیننده‌ایی را به سمت ودشان جلب می‌کنند.

خرید پوستر دیواری طرح طبیعیت را میتوانید با هز میزان بودجه و درآمدی که دارید، محقق کنید.
خرید پوستر دیواری اتاق خواب، پذیرایی و محیط اداری شما  می تواند انتخاب بسیار ارزشمندی  باشد.  فروشگاه  آنلاین  ایوان  انواع پوستر دیواری را در رنگ و طرح های مختلف دسته بندی کرده تا شما مشتریان به راحتی بتوانید پوستر دیواری مناسب خود را انتخاب کنید.
  پوستر دیواری  سه بعدی طرح طبیعت انقدر می‌تواند ‏طبیعی باشد که جلوه باور نکردنی به خانه شما بدهد‌.

 

فروشگاه پوستر دیواری طبیعت

 فروشگاه آنلاین ایوان  با سالها تجربه در زمینه فروش  انواع پوستر دیواری آماده فروش انواع پوستر دیواری پوستر  طرح طبیعت به صورت آنلاین و حضوری است سفارش خرید پوستر دیواری طرح طبیعت لطفاً ابعاد دیوار مورد نظرتان را اندازه گیری کنید و سپس با ما تماس بگیرید تا قیمت تمام شده نصب پوستردیواری مد نظرتان را متوجه بشوید.


کیفیت پوستر دیواری طرح طبیعت

پوستر دیواری طرح طبیعت در سه کیفیت مختلف ‏pvc، ‏pvc گرماژ بالا ‏pvc اکلیل دار و چرم تولید می شود که انواع اکلیل دار، قیمت بالاتری دارند و البته هر سه مورد قابل شستشو هستند و از کیفیت بالایی نیز برخوردار هستند.

 

 قیمت پوستر دیواری طرح طبیعت

  قیمت پوستر دیواری طرح طبیعت رابطه مستقیم با جنس و کیفیت پوستر دیواری و ابعاد دیوار شما دارد. هرچه کیفیت بالاتری را انتخاب کنید و دیوار شما ابعاد بالاتری داشته باشد قیمت نیز بیشتر می‌شود.

 

خرید پوستر دیواری طرح طبیعت

با خرید پوستر دیواری کل دکوراسیون داخلی خانه‌تان را تحت تاثیر قرار بدهید. برای خرید انواع پوسترهای دیواری طرح طبیعت و کیفیتهای مختلف میتوانید به راحتی طرح مورد علاقه خودتان را انتخاب کنید، برای مشاوره خرید و نصب هم میتوانید با ایوان در تماس باشید. بعد از طی فرآیند خرید پوستر دیواری خودتان را در کوتاهترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرد. اگر ساکن استان تهران هم باشید ایوان بهترین نصاب پوستر دیواری را برای شما ارسال خواهد کرد.