کاغذ دیواری اتاق خواب

نمایش 1 - 15 از 18 محصول

کاغذ دیواری اتاق خواب همانطور که از اسمش پیداست متناسب و مخصوص برای اتاق خواب طراحی و ساخته شده است. اتاق خواب باید فضایی آرامش بخش داشته باشد تا شما بعد از یک روز سخت کاری در آن استراحت کنید و با دیدن دکوراسیون اطراف خستگی روح و جانتان از بین برود. بنابراین طرح‌های ملیح، شاد، رنگ‌های ملایم و گلدار برای اتاق خواب بهترین انتخاب ها هستند. در نهایت این شما و سلیقه شماست که باید کاغذ دیواری متناسب اتاق خواب را بپسندد. 

چه کسی نمی خواهد با بازکردن چشمان خود با گلهای زیبا ، نقاشی های  هنری یا منظره ای از دریا بیدار شود؟ با نقاشی های دیواری زیبا و متمایز اتاق خواب ما می توانید فضایی متفاوت به اتاق خود ببخشید . در میان ده ها طرح مختلف که توسط طراحان ما تهیه شده است ، موضوعی را که روح شما را منعکس می کند پیدا کنید. کاغذ دیواری اتاق خواب راهی آسان و مقرون به صرفه برای تازه سازی اتاق خواب شما است.

 

کاغذ دیواری اتاق خواب

 

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه

کاغذ دیواری اتاق خواب پسرها معمولا رنگ‌های تیره‌تر و پر انرژی‌تری دارند. الگوهای بزرگ و در حرکت که نمایانگر نشاط و هیجان باشد، در کاغذ دیواری متناسب این طیف زیاد به چشم می‌آیند. البته پوستر دیواری پسرانه هم متواند نقش همان کاغذ دیواری پسرانه را برای این طیف بازی کند. طرحها فوتبالی، طرح ابر قهرمانان، نقشه جهان، طرح گرافیتی، هواپیما، موتور و ماشین در بین این طیف طرفداران زیادی دارد.

 

کاغذ دیواری اتاق خواب دخترانه

دخترها روحیه لطیفتر و شاعرانه‌ایی‌تری نسبت به پسرها دارند. دخترها از همان سنین کودکی جذب رنگهای صورتی، روشن، زرد و قرمز می‌شوند. پس دور از انتظار نیست که کاغذ دیواری مورد علاقه آنها برای اتاق خوابشان در همین طیف رنگی باشد. طرح عروسک باربی، طرح انیمشین‌های کارتونی، طرح گل، طرح برگ، طرح طبیعت و غیره از کاغذدیواری‌های مورد علاقه آنهاست

 

 

قیمت کاغذ دیواری اتاق خواب

قیمت کاغذ دیواری اتاق خواب رابطه مستقیم با جنس، کیفیت، برند، و طرح آن دارد. معمولا کاغذ دیواری اتاق خواب پی وی سی قابل شستشو رنج قیمتی کمتر و کاغذ دیواری مخمل و طرح برجسته رنج قیمتی بالاتری را دارد.

خرید آنلاین کاغذ دیواری اتاق خواب

اتاق خواب با کاغذ دیواری رنگ روشن وملایم، تختخواب و مبلمان متناسب با رنگ دیوارپوش و کفپوشی زیبا همگی در کنار هم می‌توانند اتاق خوابی رویایی برای شما خلق کنند. برای خرید آنلاین  کاغذ دیواری اتاق خواب تنها کافیست با ما در ایوان در تماس باشید. ارسال کاغذ دیواری اتاق خواب متناسب با سبک و سلیقه شما در کمترین زمان ممکن، حرفۀ ما است. اگر ساکن تهران هم باشید ایوان برای شما حرفه‌ایی ترین نصاب کاغذ دیواری را ارسال خواهد کرد.