کاغذ دیواری اتاق پذیرایی

نمایش 1 - 15 از 41 محصول

کاغذ دیواری پذیرایی نقش بسیار مهمی در طراحی داخلی این فضا دارد. رنگ، طرح و حتی جنس کاغذ دیواری در نمایش سبک دکوراسیون خانه شما بسیار مهم است. با انتخاب صحیح بهترین طرح کاغذ دیواری پذیرایی قدمی مثبت در ارتقا سبک دکوراسیون خانه خودتان بردارید. پذیرایی فضایی است که در آن بیشتر از مهمانان پذیرایی می‌شود. پس اگر میخواهید سبک و سلیقه خودتان را به درستی نمایش بدهید کاغذ دیواری پذیرایی مناسبی را انتخاب کنید.

 

کاغذ دیواری پذیرایی

 

انواع کاغذ دیواری پذیرایی

کاغذ دیواری پذیرایی کلاسیک

سبک دکوراسیون پذیرایی شما لوکس و لاکچری است؟ در پذیرایی شما از مبلمان کلاسیک، پرده‌های بلند والان‌دار، فرش‌های گرانبها استفاده شده؟ پس لوکس و لاکچری به نظر رسید برای شما مهم است. انتخاب یک کاغذ دیواری با طرح داماسک و رنگ‌ها قهوه‌ایی، شکلاتی و کرم میتواند نمای بیشتری از لاکچری بودن را به خانه شما هدیه کند


کاغذ دیواری پذیرایی مدرن

سبک دکوراسیون داخلی پذیرایی خودتان را بررسی کنید. مدرن بودن در نحوه انتخاب مبلمان، پرده و فرش و تابلوهای شما نهفته است. اگر از سبک دکوراسیون مدرن لذت میبریدس انتخاب کاغذ دیواری سبک مدرن هم بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.
معمولاً طرح‌های ساده هندسی، راه راه، المان‌های ترکیبی در زمره طرح‌های مدرن هستند. رنگهای روشن و خنثی مانند کرم، سفید و خاکستری نیز رنگ های کاملا مدرنی برای کاغذ دیواری به حساب می‌آیند.

 

قیمت کاغذ دیواری پذیرایی

قیمت کاغذ دیواری پذیرایی  کاملا  رابطه مستقیم با جنس، کیفیت، برند، و طرح آن دارد. معمولا کاغذ دیواری پذیرایی پی وی سی قابل شستشو رنج قیمتی کمتر و کاغذ دیواری مخمل و طرح برجسته رنج قیمتی بالاتری را دارد

خرید آنلاین کاغذ دیواری پذیرایی

پذیرایی با کاغذ دیواری رنگ روشن وملایم و یا طرح های کلاسیک و شلوغ، میز، مبلمان و پرده متناسب با رنگ دیوارپوش و کفپوشی زیبا همگی در کنار هم می‌توانند پذیرایی رویایی برای شما خلق کنند. برای خرید آنلاین  کاغذ دیواری پذیرایی تنها کافیست با ما در ایوان در تماس باشید. ارسال کاغذ دیواری پذیرایی متناسب با سبک و سلیقه شما در کمترین زمان ممکن، حرفۀ ما است. اگر ساکن تهران هم باشید ایوان برای شما حرفه‌ایی ترین نصاب کاغذ دیواری را ارسال خواهد کرد.