کاغذ دیواری اتاق کودک

نمایش 1 - 3 از 3 محصول

اتاق خواب کودک باید شاد و متناسب با روحیات کودکانه باشد. کودکان در سنین آغازین تولد خود نسبت به محیط اطراف خودشان بسیار کنجکاو هستند. دکوراسیون داخلی اتاق خواب باید طوری چیده شود که خلاقیت کودکان را شکوفا کند. یکی از روش‌هایی که باعث شکوفایی حس خلاقیت و نوآوری ‌شود نصب کاغذ دیواری برای اتاق کودک متناسب با روحیات آنهاست.

 

کاغذ دیواری اتاق کودک

 

تخیل یک ویژگی رایج است که می توانیم در کودکان مشاهده کنیم. رویا بخشی از فعالیت های روزانه کودک است. آنها هنگام بازی ، مدرسه رفتن یا تماشای چیزی خواب می بینند. خیال پردازی روش ارتباط آنهاست. بزرگسالان گاهی اوقات این فرایندها را اغراق آمیز یا غیر ضروری می دانند ، اما خیال پردازی به کودکان کمک می کند تا یاد بگیرند و با دیگران در ارتباط باشند. در حین انجام فعالیتها با فرزند خود به این رویاها بپیوندید و از آنها حمایت کنید. توسعه تخیل بسیار مهم است زیرا این ارتباطات همچنان در حال پیشرفت هستند تا آنها را تا پایان عمر راهنمایی کنند. مجموعه ما از  کاغذ دیواری کودکان و نقاشی های دیواری کودکان می تواند رویاهای کودکان را زنده تر کند.

هنگام برنامه ریزی اتاق کودک خود تا حد امکان به فضای آزاد نیاز دارید. بزرگ یا کوچک بودن اتاق مهم نیست. کودک شما کوچک است و به فضای بیشتری نسبت به مبلمان نیاز دارد. در صورت امکان ، هنگام تصمیم گیری در مورد این موضوع از فرزند خود بپرسید. فراموش نکن! این اتاق متعلق به فرزند شماست. یکی از قسمت های ضروری اتاق کودکان کاغذ دیواری است. حتی تصاویر پس زمینه به افزایش زمین بازی کمک می کند. عمدتا اگر فرزند شما خود کاغذ دیواری را انتخاب کرده است ، او قبلاً دیوارها را در زمین بازی قرار داده است.

هر والدینی بهترین ها را برای فرزندان خود می خواهد. یکی از بهترین کارهایی که می توانید برای فرزندان خود انجام دهید این است که فضای رویایی فرزند خود را آماده کنید. البته مهمتر اینکه شما این کار را با او انجام می دهید. با مجموعه کاغذ دیواری بچه گانه برای کودکان ، می توانید به راحتی اتاق رویای فرزند خود را ایجاد کنید. این طرح ها خلاقیت فرزندان شما را افزایش می دهد. آیا آماده اید تا با آنها به ماجراجویی های جدید بپردازید؟ در اتاق کودک خود می توانید با او از راه دور به جنگل منتقل شوید یا به سفر در بیابان های آفریقا بروید. بسیاری از موضوعات دیگر در فروشگاه طراحی معماری ایوان منتظر شما هستند تا اتاق کودک خود را تزئین کنید. چهره های کارتونی حیوانات ، حیوانات مختلف دریایی، رنگین کمان، تک شاخ، تصاویر پس زمینه نقشه بچه ها و غیره. انتقال دنیای رویایی فرزندان به خانه شما با کاغذ دیواری های ایوان آسان و مقرون به صرفه است .

تصاویر پس زمینه ما با دقت تهیه شده و در اختیار شما قرار می گیرد. پس از تحویل ، می توانید کیفیت محصولات ما را ببینید. زیرا هر محصولی که توسعه داده ایم کیفیت خود را برای مطابقت با شما و نیازهای شما بهبود بخشیده است. می توانید از نقاشی های دیواری کاغذ دیواری ما متشکل از 100٪ مواد سازگار با محیط زیست استفاده کنید .
     
 


کاغذ دیواری اتاق کودک پسرانه

کاغذ دیواری اتاق کودک پسرانه دارای طرح‌های متناسب با روحیات پسرها است. طرح ماشین، شخصیتهای کارتونی کوچک، طرح‌های هندسی و یا حیوانات کارتونی برای کاغذ دیواری اتاق کودک پسرانه بسیار متناسب هستند. پیشنهاد ما به شما کاغذ دیواری اتاق کودک پسرانه با رنگ‌های آبی و سبز برای فرزند پسر شما است.

کاغذ دیواری اتاق کودک دخترانه

ایجاد رابطه صمیمی  شاد بین کودک و اتاق خواب او از وظایف اصلی نصب کاغذ دیواری است.کاغذ دیواری اتاق کودک دخترانه باید رنگ روشن و شادی داشته باشد. دخترها جذب رنگ‌های صورتی، زرد و ارغوانی می‌شوند. طرح‌های دخترانه مانند شخصیت‌‌های کارتونی پرنسس، گل، شخصیت حیوانات جنگل، و شخصیت‌های دخترانه برای کاغذ دیواری اتاق کودک دخترانه متناسب است.
 

کاغذ دیواری اتاق کودک طوسی

رنگ طوسی برای کاغذ دیواری اتاق کودک بسیار پرفروش است. طوسی رنگی روشن و مدرن است و شما با انتخاب این رنگ هم میتوانید اتاق خواب کودک پسرتان و هم اتاق خواب دخترتان را پوشش بدهید.

 

قیمت کاغذ دیواری اتاق کودک

قیمت کاغذ دیواری اتاق کودک  کاملا  رابطه مستقیم با جنس، کیفیت، برند، و طرح آن دارد. معمولا کاغذ دیواری پذیرایی پی وی سی قابل شستشو رنج قیمتی کمتر و کاغذ دیواری مخمل و طرح برجسته رنج قیمتی بالاتری را دارد

خرید اینترنتی کاغذ دیواری اتاق خواب کودک

اتاق خواب کودک با کاغذ دیواری رنگ های شاد کودکانه، تختخواب و کمد و کنسول متناسب با رنگ دیوارپوش و کفپوشی زیبا همگی در کنار هم می‌توانند اتاق خوابی کودک زیبایی برای شما خلق کنند. برای خرید آنلاین  کاغذ دیواری اتاق خواب کودک تنها کافیست با ما در ایوان در تماس باشید. ارسال کاغذ دیواری اتاق خواب کودک متناسب با سبک و سلیقه شما در کمترین زمان ممکن، حرفۀ ما است. اگر ساکن تهران هم باشید ایوان برای شما حرفه‌ایی ترین نصاب کاغذ دیواری را ارسال خواهد کرد.