پارکت لمینت آلمانی

پارکت لمینت مون واک مدل 906

(5)

پارکت لمینت کد 906 مون واک، از جمله پارکت لمینت‌های رنگ تیره است.  رنگ تیره و سیاه بیانگر قدرت، راز، ظرافت و پختگی است.  اگر میخواهید کفپوش تیره رنگ انتخاب کنید، حتما باید لوازم خانه و دیوار را در نظر بگیرید، اولین و مهم تر از هر چیزی، رنگ لوازم و دیوار را بررسی کنید تا با تم خانه هماهنگ باشد، دوما، پارکت تیره فضا را کوچک تر از آن چیزی که هست نشان می‌دهد، پس اگر فضای خانه و یا محیط کار شما کوچک است این پارکت لمینت 906 گزینه جذابی برای خانه شما نخواهد بود.

ابعاد هر تایل پارکت لمینت مون واک 1200 در 200 میلیمتر است 

نصب و چفت شدن کلیلک‌های آن به خوبی انجام می‌شود و بعد از نصب درز و شکافی باقی نمی‌ماند و یکدست دیده می‌شود.

کلاس سایش AC4 و تردد 32 ؛ باعث شده که این پارکت لمینت قابلیت نصب در فضاهای مسکونی، اداری و تجاری را داشته باشد. جنس پارکت لمینتهای برند مون واک از چوب است  و هسته اصلی آن HDF است. HDF لایه ایی فیبری با چگالی بالاست که باعث بالا رفتن کیفیت و مرغوبیت پارکت لمینت می‌شود. پارکت لمیت مون واک ساخت کشور چین است اما، تحت لیسانس اروپا و کشور آلمان می‌باشد که همین موضوع متضمن کیفیت بالای آن خواهد بود.

با خرید پارکت لمینت آلمانی مون واک مدل 906 از وبسایت ایوان می‌توانید میتوانید ضمانت‌نامه 5 ساله دریافت کنید و از خدمات پس از فروش 12 ساله آن بهره‌مند بشوید. شما در هرجای ایران که باشید تنها با چند کلیک ساده پارکت لمینت مون واک را از ایوان خریداری کنید و کمتر از 48 ساعت کاری درب منزل خودتان تحویل بگیرید.

نکته: نصب تمامی پارکت لمینت‌ها نیاز به زیرسازی کف، خرید فوم عایق و قرنیز دارد.

275,000تومان

+
-
کلاس سایش
AC4
کلاس تردد
32
جنس
چوب
ضخامت
8.3 میل
استاندارد
E1
دارای هسته
HDF
سیستم قفل
Uniclic
ابعاد
195*1212 میلی متر
ابعاد کارتون
2.30 مترمربع
قابل استفاده
مسکونی، تجاری، اداری
ضمانت
5 ساله کتبی
خدمات
12 سال
کشور مبداء برند
چین، تحت لیسانس آلمان

0 نظر