مدل های کاغذ دیواری برای بزرگ نشان دادن خانه


مدل های مختلف کاغذ دیواری
مدل های مختلف کاغذ دیواری

نکات مهم در انتخاب کاغذ دیواری خانه های کوچک

زندگی شهری و مدرن امروزی بسیاری از افراد را مجاب کرده که مد و به روز بودن را نه تنها در سبک لباس پوشدنشان به نمایش بگذارند بلکه در خانه‌هایشان نیز این ترفندها را پیاده کنند. یکی از دغدغه های افرادی که در شهرها زندگی میکنند، اقامت در منازلی با مساحت کم است. بنابراین دغدغه اصلی این افراد چگونگی بزرگتر نشان دادند، مساحت داخلی این منازل است. استفاده از کفپوش پارکت لمینت و کاغذ دیواری مناسب و به گارگیری ترفندهای مناسب باعث می‌شود که خانه بزرگتر نشان داده شود.

استفاده از کاغذ دیواری با رنگ روشن، با پترنهای کوچک و خلوت و یا کاغذ دیواری سه بعدی و مینیمال راه حلهای بسیار مناسب و آسانی هستند که به راحتی میتوانند یک خانه را بزرگتر نشان دهند. برای این که بتوانید با استفاده از کاغذ دیواری مناسب فضاهای کوچک را دلباز تر و بزرگتر کنید با این مقاله از ایوان همراه باشید:

مدل های مختلف کاغذ دیواری برای خانه کوچک

چه رنگ کاغذ دیواری خانه را بزرگ نشان می دهد؟

رنگ کاغذ دیواری برای بزرگ نشان دادن خانه

اگر خانه‌ایی کوچک دارید، نصب کاغذ دیواری رنگ روشن، بدون شک خانه شما را بزرگتر از آنچه که در واقعت هست نشان می‌دهد.

رنگ کاغذ دیواری خانه کوچک

اگر رنگ مبلمان شما نیز روشن باشد ترکیب این مبلمان با  کاغذ دیواری رنگ روشن، خانه‌ایی دلباز و روشن برای شما ایجاد خواهد کرد.

طرح کاغذ دیواری خانه کوچک

کاغذ دیواری رنگ روشن، عمق، آرامش و زیبایی بی نظری برای خانه ایجاد میکند.

چه رنگ کاغذ دیواری خانه را بزرگ نشان میدهد

مدل های متنوع کاغذ دیواری برای پذیرایی کوچک

کاغذ دیواری با طرح های هندسی و ساده

کاغذ دیواری طرح هندسی یک کاغذ دیواری بشدت جسورانه است که حتی فکرشم را نخواهید کرد که چگونه فضای خانه شما را بزرگتر و دلباز تر نشان خواهد داد. 

کاغذ دیواری خانه های کوچک

اشکال هندسی به کار رفته در این نوع کاغذ دیواری ها، چشم ببینده را به خود جذب میکند و باعث میشود که چشم در امتداد اشکال هندسی به حرکت دربیاید و ذهن احساس کند که فضایی بیشتر از آنچه که وجود دارد در اتاق میتواند پیدا کرد. کاغذ دیواری هندسی، انرژی و جنب و جوش زیادی را نیز در فضا ایجاد میکند.

کاغذ دیواری منازل کوچک

 کاغذ دیواری طرح عمودی

کاغذ دیواری با طرح های عمودی دقیقاً همان گزینه اصلی و بسیار کاربردی هستند که شما می‌توانید برای پهن و گسترده تر نشان دادن فضاهایی مثل پذیرایی و اتاق نشیمن استفاده کنید.

مدل های مختلف کاغذ دیواری برای خانه کوچک

اما در انتخاب رنگ این کاغذ دیواری حتما سعی کنید از رنگهای روشن استفاده کنید چراکه رنگ تیره باعث کوچکتر و جمع جور نشان دادخانه میشوند.

مدل کاغذ دیواری برای بزرگ نشان دادن خانه

کاغذ دیواری برای بزرگتر نشان دادن خانه

کاغذ دیواری طرح پتینه

انواع مدل کاغذ دیواری برای بزرگ نشان دادن خانه

کاغذ دیواری یا پوستر دیواری بُعددار یا همان کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی از گزینه های جدید در دکوراسیون داخلی خانه به حساب می آیند.کاغذ دیواری سه بعدی به راحتی میتواند فضاهای خاص و جذابی را ایجاد کنند. این نوع کاغذ دیواری همان طور که از اسمش پیداست تصویری پیش رویمان می گذارد که تا حد زیادی آن را واقعی احساس می کنیم.

کاغذ دیواری برای بزرگ نشان دادن اتاق

تصویر سه بعدی این احساس را به شما می دهد که با لمس این کاغذ چیزی فرای یک‌ تصویر و کاغذ معمولی را احساس خواهید کرد. این کاغذ دیواری ها برای آپارتمان های کوچک بهترین انتخاب هستند است و به شما کمک می کند از احساس فشار در محیط بسته آپارتمان رها شوید.

طرح های کاغذ دیواری خانه کوچک

کاغذ دیواری سه بعدی از منظر کیفیت و جنس با انواع کاغذ دیواری های عادی هیچ فرقی ندارد اما طراحی آن به گونه ای است که به دلیل سایه هایی که دارد، طرح آن در فاصله حدود سه متری برجسته یا فرو رفته به نظر می رسد هم چنین نمای شبیه به دیوارپوش به وجود می آوند ولی هزینه به مراتب ارزانتری نیز برای شما خواهند داشت.

طرح کاغذ دیواری برای بزرگ نشان دادن خانه

همچنین برای خرید حضوری انواع کاغذ دیواری میتوانید با ما در تماس باشید.

آدرس: تهران - خیابان بنی هاشم - کوچه طبری - مجتمع ارغوان - طبقه چهارم واحد ۳۳

تلفن: 6- 02122337204

مدیریت: 09121147337

مدیر فروش: 09059640730