دکوراسیون داخلی یوتیوب


دکوراسیون داخلی یوتیوب
دکوراسیون داخلی یوتیوب

آشنایی با طراحی دکوراسیون داخلی شرکت های معتبر که شهرتی جهانی دارند باعث می‌شود، طراحان دکوراسیون بتوانند با ایده‌های جدیدی آشنا شوند و در طراحی دکوراسیون داخلی شرکت‌های ایرانی از آنها استفاده کنند.

دکوراسیون داخلی شرکت یوتیوب؛ دومین وبسایت پرطرفدار دنیا

 شرکت یوتیوب دومین وبسایت پرطرفدار در جهان است که از سال 2005 و بعد از محبوبیت وبسایت فلیکر؛ سه موسس اصلی این شرکت(چاد هرلی، استیو چن و جاوید کریم)  و با بارگذاری اولین ویدیو (به مدت 19 ثانیه) رسماًاین کمپانی را راه اندازی کردند. در این وبسایت میتوانید با بهره‌گیری از ادوبی فلش، انواع ویدئوهای جالب، از کلیپ، فیلم تا موزیک ویدئوها و  ویدئوهای آموزشی را مشاهده کرد. در یوتیوب حتی میتوانید انواع ویدئوهای سه بعدی را با کیفیت "اچ دی" دنیال کنید! این شرکت در سال 2006 توسط کمپانی گوگل خریداری شده و هم اکنون از زیر شاخه‌های گوگل است. نکته جالب اینکه به مدت 4 سال (از سال 2010 تا 2014) مدیر کل یوتیوب "سالار کمانگر" ایرانی فارغ التحصیل از استنفورد آمریکا بوده است.

در این مقاله قصد داریم شما را با طراحی داخلی و نحوه دکوراسیون داخلی این شرکت معتبر  و محبوب آشنا کنیم. البته در این قسمت ما به سراغ بررسی یکی از شعب این شرکت در پایتخت کشور ژاپن یعنی توکیو می‌رویم.

طراحی دکوراسیون داخلی این شعبه از شرکت یوتیوب اثر طراح داخلی معروف یعنی "Klein Dytham"  است. وی سابقاً کار طراحی داخلی شعبه لندن شرکت یوتیوب را انجام داده بود(آشنایی با دکوراسیون داخلی شرکت یوتیوب در لندن).

این شرکت در برج بلندی به نام "Mori Tower" در مرکز توکیو ساخته شده است. طراح داخلی، برا پوشش دیوارها از پنل ‌های قرمز رنگی استفاده کرده است. قرمزی و برجستگی این پنل‌ها در واقع اشاره‌ایی متسقیم به لوگوی کمپانی یوتیوب"YouTube" است. در مجاورت دیوار قرمز رنگ دیواری با نام، دیوار مشاهیر طراحی شده است، بر روی این دیوار تصاویر خالقان اصلی یوتیوب نصب شده است.

فضای داخلی به نحوی طراحی شده که حداکثر استفاده از این برج مشهور و آیکونیک در ژاپن بشود. پنجرهای بزرگ و گسترده این شرکت چشم انداز زیبایی از ژاپن را پیش روی چشم کارمندان میگستراند.

سایر امکانات فوق العاده این شرکت در مبلمان قابل تنظیم، دیوارها و پارتیشن‌های متحرک، تنوع در سطوح دیوارها، سقف‌های قابل تنظیم، امکانات فوق العاده برای عکاسی و تصویربرداری، تماماً مواردی هستند که میتوان به آنها اشاره کرد. خلاصه‌ایی از نماهای داخلی مدرن و جذاب این شرکت را میتوانید در عکس‌های زیر مشاهده کنید.

دکوراسیون داخلی یوتیوب

دکوراسیون داخلی یوتیوب

دکوراسیون داخلی یوتیوب

دکوراسیون داخلی یوتیوب

دکوراسیون داخلی یوتیوب

دکوراسیون داخلی یوتیوب

دکوراسیون داخلی یوتیوب

دکوراسیون داخلی یوتیوب

 

دکوراسیون داخلی یوتیوب

دکوراسیون داخلی یوتیوب

دکوراسیون داخلی یوتیوب

طراحی معماری ایوان

در دنیای امروز، دکوراسیون داخلی شرکت و یا اداره، از مواردی است که صاحبان مشاغل برای ایجاد حس پویایی و نشاط باید به آن بیشتر از قبل توجه کنند. علاوه بر آن توجه به دکوراسیون داخلی باعث میشود که المان‌های کاری در فضای داخلی شرکت پیاده‌سازی شوند و شخصیت، هویت و یکتایی خاصی را به فضا ببخشند. این عوامل باعث می‌شود که مراجعه کنندگان اعم از مشتریان و حتی کارمندان؛ حرفه‌ایی و هدفمند بودن کسب و کار شما را به راحتی درک کنند.

شرکت طراحی و معماری ایوان با 20 سال سابقه درخشان در زمینه طراحی و معماری نما و دکوراسیون داخلی مسکونی و اداری مشغول به فعالیت است. بنابراین اگر قصد تغییر دکوراسیون اداریِ محیط کسب و کارتان را دارید؛ میتوانید برای دریافت مشاوره ی رایگان بر روی لینک زیر کلیک کنید تا کارشناسان معماری ایوان شما را راهنمایی کنند.

دکوراسیون داخلی اداری